Bartłomiej Foremski Kominki Odkurzacze Centralne

Kominki
ul. Wiosny Ludów 11, 64-500 Szamotuły wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(61) 292 22 40
Adres korespondencyjny
ul. Wiosny Ludów 11, 64-500 Szamotuły wielkopolskie

Informacje

Bartłomiej Foremski Kominki Odkurzacze Centralne działa w branży Kominki. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Szamotuły.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: biuro@foremski.com.pl lub telefonicznej (61) 292 22 40 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Bartłomiej Foremski Kominki Odkurzacze Centralne znajdziesz pod adresem 64-500 Szamotuły ul. Wiosny Ludów 11,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Bartłomiej Foremski Kominki Odkurzacze Centralne w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Magda
Szczerze polecam usługi tej Firmy. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Ekipa bardzo profesjonalna. Kominek wykonany w błyskawicznym tempie i w najwyższej jakości. POLECAM USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE B.FOREMSKI POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.