Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Wysokiej jakości urządzenia elektroniczne.

Hurtownie sprzętu AGD
ul. Adama Mickiewicza 52, 64-510 Wronki wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(67) 211 43 00
Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy producentem produktów marki Samsung, jak również oficjalnym partnerem firmy. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Wronki, na terenie województwa wielkopolskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jako oficjalny partner i producent produktów marki Samsung, oferujemy najlepszej jakości urządzenia elektroniczne, które zapewnią wysoki standard życia w domach czy mieszkaniach Klientów. Posiadamy spore doświadczenie w branży oraz dobrą renomę.

Proponujemy Państwu wiele różnych urządzeń elektronicznych. Są to:
- telefony komórkowe i smartphone'y,
- sprzęt AGD,
- sprzęt RTV,
- akcesoria dla graczy,
- monitory,
- telewizory,
- sprzęt audiowizualny.

Specjalizujemy się w produkcji lodówek, w których stosujemy efektywne systemy chłodzące. Dzięki temu utrzymanie niskiej temperatury jest możliwe nawet po otwarciu drzwi urządzenia. Triple Cooling i Twin Cooling+ są niezależnie działającymi systemami wentylacji chłodziarki i zamrażalnika. Metal Cooling to metalowe, izolujące wykończenie ścianek, szuflad i półek wewnątrz urządzenia. Dzięki temu produkty spożywcze dłużej zachowują świeżość, a Klient może oszczędzić na zakupach i rachunkach za prąd.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane według najnowszych standardów. Pragniemy spełniać oczekiwania Klientów oferując jedynie najlepsze rozwiązania. Nieustannie wprowadzamy coraz to nowsze technologie, by znacząco ułatwić życie Klientów. Produkcją zajmują się wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają spore doświadczenie w branży. Pozwala to na dokładne stworzenie danego produktu, zachowując wszystkie jego walory i funkcje.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
Wojtek
Kupowałem u nich nie jedno urządzenie, które funkcjonuje w moim mieszkaniu od wielu lat. Są to funkcjonalne i wytrzymałe produkty.
A
Asia
Posiadają wysokiej jakości sprzęty elektroniczne. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, gdyż są gwarancją nad wyraz wysokiej jakości.