"Plantex" Firma Handlowo-Usługowa R.M.Jeziorny

Farby i lakiery
ul. Spokojna 5, 64-510 Wronki wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Farby i lakiery. "Plantex" Firma Handlowo-Usługowa R.M.Jeziorny ma swoją siedzibę w miejscowości Wronki w województwie wielkopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Plantex" Firma Handlowo-Usługowa R.M.Jeziorny poprzez email: plantex@poczta.onet.pl lub telefon: 509 450... .
Z przedstawicielem firmy "Plantex" Firma Handlowo-Usługowa R.M.Jeziorny możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 64-510 Wronki ul. Spokojna 5,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Plantex" Firma Handlowo-Usługowa R.M.Jeziorny. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
T
Tuczyńska
Super firma, miła obsługa i dobre ceny. Bardzo Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.