Izoserwis Sp. z o.o.

Projektowanie i wykonawstwo izolacji przemysłowych oraz akustycznych

Zabezpieczenia antykorozyjne
ul. Północna 14, 62-740 Tuliszków wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(63) 279 37 08
Izoserwis Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Izoserwis to przedsiębiorstwo założone w 2007 roku, a cztery lata później przekształcone w spółkę. Od początku działalności firma z Tuliszkowa, w powiecie tureckim, w województwie wielkopolskim zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem izolacji przemysłowych. Prace wykonuje zarówno w Polsce, jak i poza granicami państwa.
Produkty i usługi
Izolacje przemysłowe to systemy osłon potrzebnych do prawidłowego działania urządzeń, rurociągów i całych ciągów produkcyjnych. Firmą, która od lat zajmuje się ich projektowaniem i montażem jest Izoserwis. Przedsiębiorstwo używa sprawdzonych rozwiązań, które dają najlepsze efekty przy najmniejszych kosztach. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dobranie odpowiednich materiałów. Są to m. in. maty, otuliny i płyty wykonane z wełny mineralnej oraz produkty krzemianowo - wapniowe. Po zamontowaniu są zabezpieczane płaszczami ochronnymi z blachy aluminiowej oraz ocynkowanej, powlekanej, gładkiej i profilowanej. Przykładem izolacji przemysłowych wykonywanych przez Izoserwis są izolacje ciepłochronne w zakładach chemicznych, elektrowniach, papierniach i innych zakładach. Są to:
-izolacje rur
-izolacje zbiorników
-izolacje kolumn
-izolacje aparatów
-izolacje elektrofiltrów
-izolacje absorberów
-izolacje kotłów energetycznych
-izolacje kanałów wentylacyjnych
-izolacje sieci ciepłowniczych

Firma wykonuje też izolacje zimnochronne zbiorników, komór i instalacji chłodniczych oraz wentylacji w wielu zakładach przemysłowych.

Przedsiębiorstwo podejmuje się ponadto izolacji akustycznej urządzeń, kanałów, rurociągów i armatury. W tym celu m. in. montuje tłumiki na wloty i wyloty kanałów.

Dodatkowo izoluje przed działaniem ognia przewody wentylacyjne i przejścia instalacji pomiędzy przegrodami przeciwpożarowymi.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Izoserwis i jej ofercie. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu. Zapytania dotyczące oferty można też wysyłać mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

HVAC,