Ametyst-Art Galeria Uroczych Rzeczy Beata Siwek

Galeria uroczych rzeczy

Agencje artystyczne
pl. Wolności 16, 62-740 Tuliszków wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
536 271 210
Adres korespondencyjny
pl. Wolności 16, 62-740 Tuliszków wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Ametyst-Art to firma zajmująca się tworzeniem obrazów i sztuki rękodzielniczej. Siedziba znajduje się w Tuliszkowie, na terenie województwa wielkopolskiego. osobą decyzyjną jest Beata Siwek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma Ametyst-Art to miejsce, w którym powstają najpiękniejsze artykuły rękodzielnicze i malarskie. Dzięki doświadczeniu z różnymi dziedzinami sztuki, z naciskiem na malarstwo, właścicielka firmy - Beata Siwek – oferuje spersonalizowane artykuły codziennego użytku bądź ozdobne, które pięknie urozmaicą wystrój Twojego domu, mieszkania lub biura czy firmy. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent, to idealnym rozwiązaniem będzie coś oryginalnego, stworzone wyłącznie dla obdarowywanej osoby – dzięki Beacie Siwek będzie to możliwe. Gwarantujemy, że prezent zostanie przyjęty bardzo ciepło.

W ramach swojej działalności firma Ametyst-Art. Zajmuje się wytwarzaniem takich artykułów i produktów jak między innymi:
- obrazy olejne,
- upominki ręcznie malowane,
- prezenty personalizowane,
- portrety,
- kubki ręcznie malowane,
- upominki ręcznie malowane,
- rękodzieło dla domu.

Wszystkie przedmioty wytwarzane i malowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu są niezwykle estetyczne i nietuzinkowe. Precyzja i piękno togłówne cechy oferowanych przez Ametyst-Art produktów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń