Psyche Centrum Zdrowia Psychicznego

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Łąkowa 5A, 62-700 Turek wielkopolskie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Firma Psyche Centrum Zdrowia Psychicznego z siedzibą w miejscowości Turek świadczy swoje usługi w branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 731 626... lub mailowy: psyche.turek@gmail.com
Siedziba firmy Psyche Centrum Zdrowia Psychicznego znajduje się pod adresem 62-700 Turek ul. Łąkowa 5A. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Psyche Centrum Zdrowia Psychicznego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Przez wiele miesięcy zmagałam się z depresją. Nie miałam chęci do życia, nic mi się nie chciało. Udział w terapii bardzo mi pomógł. Dziś cieszę się życiem.
M
Marek
Otrzymałem u nich należytą pomoc psychiatryczną. Polecam każdemu, kto boryka się z różnymi schorzeniami natury psychicznej.
E
Eryk
Od wielu lat zmagałem się z uzależnieniem alkoholu, ale nie potrafiłem zdobyć się na udział w terapii. Dopiero teraz poddałem się leczeniu w Centrum Zdrowia Psychicznego Psyche. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów.
D
Dagmara
Centrum Zdrowia Psychicznego Psyche bardzo pomogło mi w uporaniu się z nerwicą. Jestem im ogromnie wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobili. Szczerze polecam.
R
Ryreta
Polecam ich terapie. Zdają egzamin.
I
Inexs544
Świetna obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Brawo!
Z
Zagga163
Mój brat od wielu lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Dopiero tutaj otrzymał skuteczną pomoc :D
L
Lyrosaa
Szczerze mówiąc, myślałam, że już nie ma dla mnie gatunku. Dobrze, że trafiłam na centrum Psyche!
D
Dvaja
Pomogli mi z moją nerwicą. Dzięki!
O
Ogaku211
Polecam! W składzie mają znakomitych psychiatrów. Dysponują dużą wiedzą i potrafią korzystać z niej w praktyce. Czapki z głów! :)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.