Kimi s.c. Grażyna Bogumił Pająk

Dzianiny sportowe

Tkaniny i dzianiny
ul. Działkowa 8, 62-700 Turek wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
508 077 771
Może cię zainteresować
Kimi s.c. Grażyna Bogumił Pająk

Informacje

Opis działalności
Właścicielami firmy Kimi są Grażyna i Bogumił Pająk. Siedziba działalności znajduje się w Turku, w województwie wielkopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Kimi zajmujemy się przede wszystkim produkcją dzianin. Naszą specjalnością są dzianiny sportowe. Rozpoczęliśmy naszą działalność z myślą o zaspokojeniu potrzeb firm zajmujących się produkcją odzieży sportowej. Zapewniamy im wysokiej jakości materiały, które sprawdzają się w nawet najcięższych warunkach. Komfort i wygoda to bardzo ważne cechy, które muszą spełniać ubrania dla sportowców. Dzięki temu nic nie ogranicza ich ruchów. Materiały z naszej oferty powstają na bazie najnowszych trendów ze świata wzornictwa. Dysponujemy bogato rozwiniętym parkiem maszynowym, w którym urządzenia działają na zasadzie sprawdzonych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, jak stworzyć dzianinę o wysokich właściwościach.

Nasza oferta obejmuje wyroby, takie jak:

- czapki sportowe,
- szaliki dla kibica,
- getry piłkarskie,
- skarpety sportowe.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Kimi oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Turku.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mariola
Kupiłam u nich getry piłkarskie. Jestem zadowolona z ich jakości i designu, w jakim są wykonane.
B
Błażej
Jestem producentem odzieży sportowej i współpraca z Kimi to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła. Potrafią zadbać o najwyższą jakość materiałów i dostosować produkcje do moich wymagań. Serdecznie polecam.