Zakład Dziewiarski "Inez" S.C. w Panoramie Firm

Zakład Dziewiarski "Inez" S.C.


ul. Milewskiego 12
62-700 Turek, woj. wielkopolskie
Informacje

Opis działalności

Producent Rajstop INEZ s.c. z siedzibą w Turku, działa nieprzerwanie od 1991 roku. Nasz zakład posiada ugruntowaną pozycję wynikającą z doświadczenia produkcyjnego na rynku krajowym. Dbamy o to, żeby oferowane przez nas wyroby odznaczały się wysoką jakością dlatego do ich produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców. Cieszymy się dużym uznaniem wśród naszych klientów, czego dowodem jest otrzymanie Złotego Certyfikatu Rzetelności 2013.

Produkty i usługi

Jako producenci i właściciele hurtowni pończoch, rajstop oraz skarpetek, dokładamy wszelkich starań, aby produkty przekazywane do rąk Klientów spełniały swoją rolę przez jak najdłuższy czas.

Z racji tego, że oferujemy sprzedaż detaliczną, jak i hurtową, skarpetki oraz rajstopy przez nas proponowane, cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród Klientów, pragnących zaopatrzyć się w pojedynczy egzemplarz, ale również u właścicieli sklepów.

Nasze wyroby, przykuwają uwagę atrakcyjną kolorystyką, bogactwem wzorów, ciekawym designem oraz szerokim wyborem rozmiarów.

Bez względu na to, czy nasze produkty są sprzedawane hurtem, czy też w pojedynczych sztukach, zawsze dbamy o ich najwyższą jakość.
- POŃCZOCHY
- RAJSTOPY
- PODKOLANÓWKI
- SKARPETKI
- STOPKI

Proponujemy detaliczną oraz hurtową sprzedaż rajstop, pończoch i skarpetek gładkich oraz wzorzystych z surowców importowanych, takich jak:
- Lycra
- Poliamid PA6.6
- Mikrofibra
- Stretch

Firma Inez działa także jako hurtownia rajstop i umożliwia dystrybuowanie wyrobów z naszą marką.
Jako hurtownia i producent rajstop i pończoch współpracuje z firmami spedycyjnymi i kurierskimi, co daje nam możliwość wysyłki zakupionego towaru. W przypadku wysyłki towaru na terenie kraju pokrywamy koszt transportu, warunkiem jest jednak minimalna wartość zakupu, która wynosi 500,00 zł netto. W pozostałych przypadkach koszt transportu ponosi odbiorca. Przy większych zamówieniach jest możliwość dowozu towaru bezpośrednio przez naszą firmę bez dodatkowych kosztów.
Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientów stosujemy przy dłuższej współpracy korzystną politykę rabatową, natomiast przy dużych jednorazowych zamówieniach oferujemy upusty, których wielkość uzależniamy od osiągniętych obrotów z kontrahentami.
Wszystkich zainteresowanych jeszcze raz zapraszamy do współpracy, gwarantując im pełne zadowolenie i komfort z użytkowania naszych wyrobów.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Kalisz, Konin, Zgierz, Turek, Łęczyca, Łódź, Sieradz, Ostrów Wlkp., Koło, Poddębice
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
rajstopy, rajstopy dziecięce, podkolanówki, podkolanówki dziecięce, dziecięce podkolanówki, dziecięce rajstopy, skarpetki, damskie skarpetki, skarpetki damskie, skarpetki dziecięce, dziecięce skarpetki, stopki, pończochy, producent rajstop, produkcja rajstop, producent pończoch, produkcja pończoch, producent skarpetek, produkcja skarpetek, producent stopek, produkcja stopek, produkcja podkolanówek, producent podkolanówek

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Milewskiego 12
62-700 Turek, woj. wielkopolskie