Skorupski Getriebe Artur Skorupski

Skuteczna wymiana dynamiczna oleju w przekładniach automatycznych

Skrzynie biegów
ul. Zdrojki Prawe 95a, 62-700 Turek wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Skorupski Getriebe Artur Skorupski
ul. Zdrojki Prawe 95a, 62-700 Turek wielkopolskie
NIP
7411927156
Telefon
Skorupski Getriebe Artur Skorupski

Informacje

Opis działalności firmy Skorupski Getriebe Artur Skorupski w Turek
W serwisie Skorupski Getriebe zajmujemy się dynamiczną wymianą oleju przekładniowego w wszystkich typach automatycznych skrzyń biegów. Nasza siedziba znajduje się w Turku. Właścicielem serwisu jest Artur Skorupski.
Produkty i usługi
Od kilkunastu lat zajmujemy się dynamiczną wymianą oleju przekładniowego (płynu ATF) w automatycznych skrzyniach biegów w samochodach osobowych i dostawczych.

Wymiana dynamiczna przy użyciu specjalnego urządzenia pozwala utrzymać automatyczną skrzynię biegów w doskonałym stanie technicznym, usunąć spracowany płyn ATF wraz z powstającymi zanieczyszczeniami, a tym samy usprawnić jej prace. Jest ona szczególnie polecana w pojazdach poruszających się w trudnych, gdzie skrzynia biegów narażona jest na duże przeciążenia, a także w autach z dużym przebiegiem bez wymiany oleju przekładniowego

W serwisie Skorupski Getriebe oferujemy klientom dynamiczną wymianę oleju przekładniowego w takich modelach automatycznych skrzyń biegów jak:
• ZF 6HP26/28/32, 8HP45/75/90, 6HP19/21,
• Getrag 6DCT450/451/471/POWERSHIFT, 6DCT250 EDC4,
• Aisin Warner TG81-SC/AF50-8/AWF8F45/AQ450,
• GM - Ford 6F35/50/55 6T70/75/80,
• DL501/STRONIC/0B5,
• DSG DQ 250/02E,
a także pozostałych modelach przekładni automatycznych montowanych w autach osobowych i dostawczych różnych marek.

Wykonywana u nas dynamiczna wymiana obejmuje wymianę uszczelek, wymianę filtra lub miski olejowej (w zależności od modelu), usuwanie starego płynu ATF, płukanie skrzyni z użyciem detergentu lub bez oraz uzupełnianie skrzyni nowym płynem ATF niemieckiej marki Ravenol.

Szczegółowa lista obsługiwanych modeli samochodów dostępna jest na stronie internetowej naszego serwisu. Tam również klienci mogą dokonać rezerwacji terminu wymiany oleju przekładniowego w swoim samochodzie.
Zasięg działania
Firma Skorupski Getriebe Artur Skorupski z lokalizacji: Turek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
B
Błażej
Polecam te usługi. Automatyczne skrzynie biegów nigdzie nie będą miały lepiej.
C
Cezary
To bardzo uczciwe, że wszystko konsultują z klientem. Nie ma zaskoczenia jak przychodzi do płacenia.
E
Emu_xox
Pracują w tym warsztacie naprawdę dobrzy specjaliści. Mają dużą wiedzę oraz doświadczenie w skrzyniach biegów.
A
Akiso67
Fajnie, że dają roczną gwarancją. To zawsze jakieś zabezpieczenie. Widać, że szanują klientów.
F
Flomi96
Mam do nich zaufanie. Wiele razy odstawiałam tu samochód do naprawy. Zawsze oddali w pełni sprawy i gotowy do bezpiecznej jazdy.
K
Kevuce
Już nie raz udowodnili, że świetni z nich fachowcy. Skrzynia biegów przy moim aucie jest bardzo skomplikowana a mimo to doskonale sobie z nią poradzili.