Sajewski Jarosław. Usługi stolarskie

Meble na zamówienie

Meble na zamówienie
ul. dr. Kowalika 10, 62-130 Gołańcz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 995 513
Adres korespondencyjny
ul. dr. Kowalika 10, 62-130 Gołańcz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Usługi stolarskie powstały w 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gołańczu, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Jarosław Sajewski.
Produkty i usługi
Meble to nieodłączny element pomieszczeń, w których przebywają ludzie. Są zarówno dekoracją, jak i pomocą w przechowywaniu rzeczy oraz odpoczynku. Dzięki ich funkcjonalności wygodnie mieszkamy, komfortowo pracujemy i w zorganizowany sposób przygotowujemy posiłki w naszych kuchniach.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji drewnianych mebli na zamówienie. Charakteryzujemy się w wykonawstwie eleganckich i solidnych mebli. Zajmujemy się praktycznie każdym rodzaje, nawet jeśli chodzi o meble angielskie.

Oferta firmy to:
- meble do sypialni,
- meble do salonu,
- meble do gastronomii,
- meble do kuchni,
- meble łazienkowe.

W ramach tego zamówić u nas można między innymi: łóżka, komody, krzesła, szafy, biurka i stoły. Poza tym prowadzimy produkcję również: drzwi drewnianych, mebli pod zabudowę, schodów, balustrad, parapetów oraz podłóg.

Wykorzystujemy najlepszej jakości drewno, dokładnie dopasowane do funkcji, jaką spełniać mają nasze meble. Cechuje nas dokładność i precyzja.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń