Radość Psiaka Fundacja

Schroniska dla zwierząt
62-120 Rusiec 15 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Schroniska dla zwierząt. Radość Psiaka Fundacja ma swoją siedzibę w miejscowości Rusiec w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: schroniskouwandy@wp.pl lub telefonicznej 690 186 797 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Radość Psiaka Fundacja możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 62-120 Rusiec 15. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Radość Psiaka Fundacja oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Maria
Do zwierząt trzeba mieć serce a Pani Ania je ma. Polecam fundację.
P
S
Pan Stasio
Dziękuję w szczególności Pani Ani, za jej wspaniałą pracę. To dzięki niej mam takiego wspaniałego przyjaciela. Proszę, żeby dać jej awans z pewnością jej się należy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.