Radość Psa. Schronisko Fundacji

Adopcja psów, kotów i innych zwierzaków

Fundacje i instytucje charytatywne
62-120 Rusiec wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
690 186 797
Adres korespondencyjny
62-120 Rusiec wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Działamy od 1998 roku. Prowadzimy schronisko w Ruścu, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Schronisko dla psów, kotów i innych zwierzą.

Osoba chcąca zaadoptować zwierzaka, musi zgodzić się na wizytę przed i/lub poadopcyjną. Podpisujemy umowę adopcyjną, w której adoptujący zobowiązuje się do trzymania zwierzaka w dobrych warunkach, wizyt u weterynarza, obowiązkowych szczepieniach, spacerach oraz do sterylizacji zwierzaka (jeśli nie jest wysterylizowany, np. w przypadku szczeniąt).
Koszt adopcji psa lub kota to kwota 100zł, która przeznaczona będzie na pomoc kolejnym podopiecznym Pani Wandy. Szczeniak 50zł. Kwota ta jest niewielka, biorąc pod uwagę fakt, że zwierzęta w Przytulisku są sterylizowane, szczepione, chipowane.

W wyborze "przyjaciela" odpowiedniego dla Ciebie możemy Ci pomóc.

Jeśli z różnych powodów nie możesz wziąć psa ani kota do domu, zaadoptuj go wirtualnie!

Możesz w ten sposób pomóc jednemu zwierzęciu oraz całemu przytulisku. Żeby zostać Wirtualnym Opiekunem jednego z podopiecznych Fundacji, wystarczy wybrać psa lub kota z działu adopcyjnego i napisać maila informującego o swojej decyzji (adres mailowy dostępny w dziale kontakt).

Koszt adopcji wirtualnej to minimum 30 zł miesięcznie. Wysokość tej kwoty zależy od adoptującego i od tego ile pieniędzy chce przeznaczyć na pomoc zwierzakowi. Fundacja, za pieniądze z wirtualnych adopcji, kupuje psom i kociakom karmę, leki, sterylizuje i kastruje oraz szczepi zwierzęta. Opiekunem Wirtualnym może zostać osoba prywatna, firma, organizacja, grupa ludzi, np: klasa, grupa przyjaciół, rodzina. Można zaadoptować jednego pieska czy kotka, lub nawet kilka zwierzaków. Jeśli Wirtualny Opiekun nie mieszka daleko i ma możliwość odwiedzania swojego podopiecznego - zapraszamy! Można przywieźć mu zabawkę, smakołyk, wziąć na spacer.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, mazowieckie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
maja
??????????