Euro Tec Systemy Recyklingu

Recykling
ul. 11 Listopada 3, 62-100 Wągrowiec wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Euro Tec Systemy Recyklingu działa w branży Recykling. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Wągrowiec.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (67) 26... lub napisz wiadomość e-mail na adres biuro@euro-tec.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Euro Tec Systemy Recyklingu kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 62-100 Wągrowiec ul. 11 Listopada 3,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Euro Tec Systemy Recyklingu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klient
Polecam, są blisko Klienta
K
Klient
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność.
N
nieznany
firma godna polecenia
K
Klient
Potwierdzam powyższe - realizują, przy tym dużo doradzają i starają się do skutku rozwiązać problemy technologiczne, miły kontakt, bez bufonady, decyzyjność i zaangażowanie
S
Stena
duże zaangażowanie we współpracę z Klientem, elastyczność w działąniu, decyzyjność
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.