ANICO Elżbieta Strzelecka

Producent bejcy do powierzchni drewnianych.

Hurtownie środków chemicznych
ul. Grunwaldzka 30, 62-100 Wągrowiec wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
ANICO Elżbieta Strzelecka

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy ANICO znajduje się w Wągrowcu, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji bejcy rustykalnych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1997 roku, od początku oferując produkty wysokiej jakości. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Elżbieta Strzelecka.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy ANICO jest produkcja bejcy rustykalnej, a także produkcja płynów do naczyń i konwi. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości zabezpieczenie powierzchni płaskich. Możemy Państwu zaproponować bejce rustykalne w wielu kolorach, a także takie, które podkreślą naturalny kolor drewna.

Zapewniamy trwałość oraz wydajność. Nasze produkty wykonane są wyłącznie z komponentów polskich producentów oraz na bazie naturalnych surowców.

Dysponujemy również płyny do mycia naczyń SUPER, które posiadają dobre właściwości myjące, a dodatkowo płyny nie pozostawiają zacieków na umytych powierzchniach.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja płynów do mycia konwi oraz urządzeń mleczarskich. Płyn świetnie nada się do mycia naczyń udojowych, w tym wiaderek, sitek czy produktów do rozlewu, transportu oraz przechowywania mleka.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą ANICO.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Marek
Szybka dostawa bejcy do powierzchni drewnianych, polecamy!
O
Olaf
Zdecydowaliśmy się zamówić z firmy ANICO płyny do mycia konwi i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy naprawdę zadowoleni. Na pewno jeszcze skorzystamy z ich oferty.
A
Aurelia
Regularnie zamawiam u nich płyn do mycia naczyń, który nadaje się również do mycia glazury. Polecam.