Przewozy Pasażerskie Bustourist Mirosław Łukaszewski; Komfortowe Przewozy Pasażerskie s.c. Bustourist

Komfortowe przewóz pasażerskie już od 1996 roku!

Przewozy autokarowe
ul. Janowiecka 98, 62-100 Wągrowiec wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przewozy Pasażerskie Bustourist Mirosław Łukaszewski; Komfortowe Przewozy Pasażerskie s.c. Bustourist

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Bustourist istnieje na rynku od 1996 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu transportu pasażerskiego. Siedziba działalności mieści się w Wągrowcu, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Mirosław Łukaszewski.
Produkty i usługi
Planowanie dłuższego wyjazdu bez wątpienia wiążę się z doborem odpowiedniego transportu. Nie wszyscy posiadają samochód, dlatego często decydują się na przejazd busem bądź autokarem. Przedsiębiorstwo Bustourist oferuje profesjonalne usługi transportowe na terenie kraju i zagranicy. Oferta obejmuje zarówno przejazdy autokarowe, jak i autobusowe. Wszystkie pojazdy wyposażone są w komfortowe siedzenia, wideo i klimatyzację. Istnieje możliwość przewozu do 53 osób. Firma obsługuje przewozy pracownicze, pielgrzymki oraz wycieczki.

Zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych kierowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pasażerom wysoki komfort podróży. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i profesjonalną obsługę. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych firm.

Wszystki autokary we flocie Bustourist wyposażone są w najnowsze technologie zmniejszające szkodliwość środowisku i spalanie - BlueTEC - a także cały szereg systemów bezpieczeństwa, takich jak ABS, ABA, czy też ASR.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Bustourist.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń