Grzegorz Szafran Stolgreg

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która wykona meble na wymiar. Zapraszamy

ul. Taszarowo 15, 62-100 Wągrowiec wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
513 060 812
Adres korespondencyjny
ul. Taszarowo 15, 62-100 Wągrowiec wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
JEŻELI POSZUKUJĄ PAŃSTWO FIRMY KTÓRA WYKONA MEBLE NA WYMIAR. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. CHĘTNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z KLIENTEM INDYWIDUALNYCH, JAK I RÓWNIEŻ Z FIRMAMI. BARDZO CHĘTNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z WŁAŚCICIELAMI SIECI SKLEPÓW, KTÓRZY POTRZEBUJĄ WYPOSAŻYĆ SKLEPY W NIETYPOWE PIĘKNE MEBLE, KTÓRE SĄ DOSTOSOWANE I WYKONANE W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.
Produkty i usługi
Działam w branży stolarskiej od kilkunastu lat. Nasz zakład stolarski posiada wieloletnią tradycję wytwarzania mebli najwyższej jakości. Istnieje możliwość zakupu mebli na zamówienie. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która wykona meble na zamówienie lub pod zabudowę – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w produkcji pięknych mebli, które staną się ozdobą każdego pomieszczenia!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zmienić nawet najmniejsze powierzchnie w prawdziwe dzieła sztuki – nowoczesne, komfortowe systemy dostosowane do szczegółowych wymagań każdego Klienta. Nasza pasja i oryginalne spojrzenie na wykonywane meble pozwala nam na tworzenie niezwykłych, innych niż wszystkie elementów wyposażenia wnętrz. Udowadniamy, że nawet najtrudniejsze powierzchnie z wnętrzami, łukami czy uciążliwie prowadzonymi kominami są idealne do zagospodarowania.

Meble kuchenne, łazienkowe, sypialne
Na Twoje zamówienie wykonamy:


-meble do restauracji, kawiarni, barów
-meble kuchenne
-meble łazienkowe
-meble do sypialni
-meble do salonu
-meble do pokoju dziecięcego
-garderoby
-nietypowe zabudowy wnęk
-zabudowy balkonów
-drewniane elewacje
- mebli biurowych
- szafy
- zabudowy wnęk
- garderoby
- zabudowy nietypowej
- meble sklepowe
- meble pokojowe
- meble łazienkowe
- meble do gabinetów
- meble ekspozycyjne
- meble do recepcji
- meble do hoteli, pensjonatów
Stosujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu meble są trwałe i mogą służyć Klientom przez wiele lat. Jako firma staramy się rozwijać – zakupujemy nowe maszyny i stosujemy nowoczesne technologie, które pozwalają nam wytwarzać meble o nietypowych kształtach i konstrukcjach.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i zaawansowanych technologii możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Cały czas dokładamy starań, by udoskonalać nasze wyroby - rozbudowujemy naszą stolarnię i powiększamy personel firmy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble
Marki i specjalizacje
Chętnie podejmujemy się nietypowych wyzwań. Realizujemy Państwa pomysły i potrafimy wykonać jedyną w swoim rodzaju komodę, toaletkę lub biurko o wymyślnym kształcie. Również dotyczy to większych realizacji - stoisk do sklepów, regałów ekspozycyjnych lub kompletnie nietypowych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całej Polski
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń