Hydro-Mat Mateusz Kozioł

Mamy w ofercie kotłownie węglowe i inne

Hydraulicy
ul. Powstańców Wielkopolskich 35, 64-224 Świętno wielkopolskie
(2 reviews) napisz opinię
Hydro-Mat Mateusz Kozioł
ul. Powstańców Wielkopolskich 35, 64-224 Świętno wielkopolskie
NIP
9231599496
Telefon
Hydro-Mat Mateusz Kozioł

Informacje

Opis działalności firmy Hydro-Mat Mateusz Kozioł w Świętno
Firmę Hydro-Mat założyliśmy w 2017 roku. Nasza siedziba znajduje się w Świętnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Mateusz Kozioł.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług hydraulicznych. Dzięki temu ofertę kierujemy do właścicieli firm lub przedstawicieli instytucji publicznych, którzy planują budowę, remont bądź renowacje wszelkiego rodzaju budynku. Pracujemy głównie na terenie województwa wielkopolskiego.

Trudnimy się montażem, wymianą i renowacją wszystkich sieci sanitarnych, kanalizacyjnych, wodnych oraz elektrycznych. Zapewniamy, że do każdego zlecenia przykładamy się tak bardzo, jak jest to tylko możliwe. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość wykonania prac hydraulicznych.

W ofercie mamy także takie usługi jak:

- sieci i przyłącza wodociągowe,
- sieci i przyłącza kanalizacyjne,
- przepusty,
- roboty ziemne,
- przydomowe oczyszczalnie ścieków,
- przywracanie terenu do stanu pierwotnego,
- instalacje zewnętrzne,
- instalacje wewnętrzne.

Dodatkowo podejmujemy się nawiercania i wiercenia w rurach. Wykonujemy też przewierty, roboty ziemne, zgrzewanie i doszczelnianie.

Zapraszamy do współpracy - Hydro-Mat ze Świętna.
Zasięg działania
Firma Hydro-Mat Mateusz Kozioł z lokalizacji: Świętno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, wolsztyński

Aktualności

ogrzewanie

16.03.2022

W ofercie mamy usługi hydrauliczne, które wykonujemy od kilku lat. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, jakie nam pozwoliło przygotować ofertę odpowiadającą oczekiwaniom Klientów. Z racji tego nie czekaj i zleć nam jakąś pracę! Może być to montaż centralnego ogrzewania. Jesteśmy w tej kwestii do Waszej dyspozycji!

kocioł gazowy

13.05.2022

Zakładamy centralne ogrzewanie dostosowane do potrzeb konkretnego budynku oraz jego użytkowników. Montujemy ten rodzaj ogrzewania zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Zajmujemy się pracami od A do Z. Nie potrzebujemy pomocy ze strony podwykonawców.Zapraszamy do skorzystania z oferty!

22.07.2022

Jako firma zajmująca się hydrauliką montujemy między innymi instalacje gazowe. To instalacje, na których montaż mamy specjalne zezwolenie. Dajemy tym samym gwarancję, że wykonujemy instalacje profesjonalnie i przede wszystkim uwzględniamy kwestie ich bezpiecznego użytkowania.Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
O
Olka
Wymiana rur wodnych jest tu na wysokim poziomie. Nie można mieć do nich zastrzeżeń. Wszystkie prace prowadzą jak najdokładniej.
E
Emil
Warto było zlecić im montaż centralnego ogrzewania w naszym nowym domu. Montowali nam ogrzewanie gazowe i wszystko działa jak należy.