We-Da Dawid Weimann Dekarstwo Ciesielstwo

Kompleksowe usługi dekarskie

Dachy i rynny
64-200 Błocko 12/2 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
We-Da Dawid Weimann Dekarstwo Ciesielstwo

Informacje

Opis działalności
Firma We-Da funkcjonuje w branży od 2011 roku. Świadczy kompleksowe usługi dekarskie. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Błocko, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Dawid Weimann.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi z zakresu dekarstwa i ciesielstwa. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w budowie i naprawie dachów oraz budowie hal magazynowych. Zajmuje się montażem systemów odwadniających, wykonywaniem podbitki drewnianej i z pcw oraz docieplaniem dachów płaskich styropapą. W ofercie znajdują się również między innymi:

- konstrukcje stalowe,
- ładowarka teleskopowa 17 m,
- więzary dachowe,
- odśnieżanie dachów,
- montaż blachodachówki,
- przeglądy okresowe.

Uzupełnieniem oferty jest transport materiałów sypkich oraz czynności ślusarskie. We-Da posiada szeroki wybór ogrodzeń kutych i bram wjazdowych. Zajmuje się ich projektowaniem i montowaniem. W zakres obowiązków pracowników wchodzą również prace ziemne, wykopy, izolacje termiczne, elewacje z ociepleniem i cokołem, kominy klinkierowe ponad więźbę dachową oraz instalacje elektryczne i kanalizacyjne. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług oraz profesjonalne doradztwo. Gwarancją działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy We-Da.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń