Wok Wytwórnia opakowań kartonowych

Opakujemy każdy towar

Opakowania papierowe i tekturowe
64-200 Barłożnia Wolsztyńska 5 wielkopolskie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(68) 384 54 96
Adres korespondencyjny
64-200 Barłożnia Wolsztyńska 5 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma WOK ma siedzibę w Barłożni Wolsztyńskiej, w województwie wielkopolskim. Jesteśmy producentem opakowań papierowych i tekturowych. Tworzymy pudełka tekturowe, kartony, pudła tekturowe i kartonowe z nadrukami. Działamy już od 1992 roku.
Produkty i usługi
Po ponad 20 latach dynamicznego działania w trudnej branży produkcji opakowań można śmiało powiedzieć, że nasza firma WOK odniosła sukces. Ciężka praca i inwestycje zaowocowały tym, że firma jest nowoczesna, a dzięki dobremu zarządzaniu dysponuje, na co dzień nowoczesnymi technologiami przydatnymi w produkcji opakowań tekturowych i papierowych. Wytwórnia jest firmą rodzinną oraz posiada charakter zakładu pracy chronionej, co umożliwia klientom dokonywania odpisów podatkowych na PFRON.

WOK jako wytwórnia opakowań tekturowych i kartonowych, stawia sobie za cel proekologiczne działanie. Przyczynia się do tego posiadanie przez nas własnej oczyszczalni wraz z systemami ogrzewania pobierającymi energie z baterii słonecznych.

Dzięki takiemu podejściu przy produkcji pudełek tekturowych, i innych akcesoriów z nadrukami, WOK uchodzi za pioniera pracy z wykorzystaniem energii słonecznej w swojej branży.

Dzięki posiadaniu telewizji przemysłowej posiadamy skuteczny system bezpieczeństwa.

Doświadczeniu w branży sprawiło, że poznaliśmy już dogłębnie rynek dostawców, materiałów, środków promocji i wykorzystania nowoczesnych technologii. To wiedza niezbędna przy codziennym kontakcie z klientem.

Miesięcznie WOK przetwarza około 300 tysięcy metrów sześciennych tektury. W najbliższym czasie możliwości produkcyjne jeszcze wzrosną, ponieważ planujemy kolejną modernizację parku maszynowego przez zakup nowych maszyn.

Nasze produkty to:
- opakowanie tekturowe
- opakowania kartonowe
- kartony z nadrukami
- kartony z logo
- opakowania z tektury falistej
- pudełka na lampy
- pudełka na książki
- pudełka na meble
- pudełka na artykuły reklamowe
- pudełka na artykuły spożywcze

Zgłoś się do nas! Zrobimy dla Ciebie każde opakowanie! Gwarantuje to nie tylko odpowiednia baza techniczna i materiałowa, wysoka jakość kartonu i własny transport, ale przede wszystkim profesjonalizm i wszechstronne doświadczenie załogi.

Po więcej informacji dotyczących WOK zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo na stronę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

wok,
tace,