Zakład Budowlany Krzysztof Nowaczyk

Zakład budowlany z doświadczeniem

Renowacje i remonty
ul. Kluczewska 9, 64-234 Przemęt wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Zakład Budowlany Krzysztof Nowaczyk

Informacje

Opis działalności
Nasza firma to zakład budowlany Krzysztofa Nowaczyka. Jej siedziba mieści się w Przemęcie, na terenie województwa wielkopolskiego. Wykonujemy kompleksowe prace remontowe. Serdecznie zapraszamy.
Produkty i usługi
Nasz zakład budowlany ma jeden cel. Chcemy zapewnić Państwu usługi budowlane tak profesjonalne, aby możliwie najniższym kosztem zagwarantować realizację remontu tak, jak tego Państwo oczekują. Działamy dla potrzeb Klientów indywidualnych oraz firm. Remontujemy każde pomieszczenia przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów i narzędzi.

Nasza oferta to miedzy innymi:
- remonty pod klucz
- układanie glazury
- malowanie i tapetowanie
- kafelkowanie
- gładzie
- adaptacja poddaszy
- ścianki działowe
- remonty łazienek
- docieplenia
- elewacje
Każdą z prac realizujemy zgodnie z planem i zorganizowanym harmonogramem. Ponadto Klientom możemy także zapewnić sufity podwieszane, oraz wykończenia pod klucz. Są to wszelkie z prac, po których zakończeniu Klienci od razu mogą zacząć korzystać z mieszkania w sposób, którego oczekują.

Nasza oferta to profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz doświadczenie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, terminowość oraz możliwie najszybszy termin realizacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
głogowski, gostyński, grodziski, kościański, leszczyński, międzychodzki, międzyrzecki, nowosolski, nowotomyski, obornicki, Poznań, poznański, rawicki, śremski, świebodziński, wolsztyński, zielonogórski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
T
Tba_TBC
Zdecydowanie polecam. Doskonale znają się na remontach pod klucz. Moje mieszkanie nigdy nie robiło na mnie takiego wrażenia jak teraz.
R
Ryreta
Polecam serdecznie jak zadowolony Klient. Zatrudniłem ich do remontu mojego biura, który wyszedł im po prostu znakomicie. Teraz nie tylko pracownicy, ale również goście mogą je podziwiać!
R
Rozyczka621
Polecam serdecznie. Nikt nigdy tak profesjonalnie nie wykończył mojego salonu tak, jak oni. Doskonale się sprawdzili.