Zakład Budowlany Krzysztof Nowaczyk

Wykończenia wnętrz pod klucz w atrakcyjnych cenach

Wykańczanie wnętrz
ul. Kluczewska 9, 64-234 Przemęt wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Budowlany Krzysztof Nowaczyk

Informacje

Opis działalności
Właścicielem naszego zakładu budowlanego jest Krzysztof Nowaczyk. Siedziba mieści się w Przemęcie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się wykończeniami wnętrz w systemie pod klucz. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również firmy. Serdecznie zapraszamy.
Produkty i usługi
W naszym zakładzie budowlanym podejmujemy się realizacji wykończeń wnętrz dla Klientów indywidualnych oraz firm. Wiele z nich zaspokoiło potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców, czym możemy się przed Państwem pochwalić.

Wykonujemy przede wszystkim wykończenia wnętrz pod klucz. To wszelkie prace remontowe, po zakończeniu których z pomieszczeń można od razu zacząć korzystać. Nasza oferta obejmuje prace, takie jak:
- układanie glazury
- malowanie i tapetowanie
- adaptacja poddaszy
- ścianki działowe
- remonty łazienek
- kafelkowanie
- gładzie
- docieplenia
- elewacje
Do prac wykorzystujemy nie tylko najlepsze gatunkowo materiały, ale również nasze nowoczesne zaplecze techniczne. Dzięki nim gwarantujemy solidne, funkcjonalne i stylowe efekty, którymi będziecie się Państwo cieszyć przez wiele lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
głogowski, gostyniński, grodziski, kościański, leszczyński, międzychodzki, międzyrzecki, nowosolski, nowotomyski, obornicki, Poznań, poznański, rawicki, śremski, świebodziński, wolsztyński, zielonogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń