FUH Wykończeniówka Marek Różański

Remontowanie domów, mieszkań i biur

Wykańczanie wnętrz
64-234 Solec Nowy 18 wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
FUH Wykończeniówka Marek Różański

Informacje

Opis działalności
Marek Różański to właściciel firmy Wykończeniówka. Jej siedziba znajduje się w Solcu Nowym, w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim. Firma zajmuje się pracami remontowymi i wykończeniowymi.
Produkty i usługi
Odnawianie starych i wyposażanie nowych wnętrz to zadanie, które najlepiej powierzyć ekipie Marka Różańskiego z firmy Wykończeniówka. Specjalizuje się ona w nawet najtrudniejszych pracach remontowych w domach, mieszkaniach i biurach. Każde zlecenie realizuje indywidualnie dotrzymując terminu i korzystając z najlepszych jakościowo materiałów. Specjalnością firmy jest odnawianie kuchni i łazienek oraz adaptowanie pomieszczeń do nowych celów. W tym celu pracownicy Wykończeniówki stawiają ścianki działowe z karton-gipsu i podwieszają sufity. W tak przygotowanych pomieszczeniach można np. urządzić miejsca do spania albo pracy. Inne usługi świadczone przez firmę to:
-malowanie ścian
-malowanie sufitów
-tapetowanie
-kafelkowanie ścian
-kafelkowanie podłóg
-układanie paneli
-szpachlowanie ścin

Firma wykonuje również gładzie bezpyłowe i kładzie tynki ozdobne.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Wykończeniówka. Po więcej, w tym cennik usług, najlepiej zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Adam
Nie znający się na robocie!nie płaci ludzią wynagrodzenia...