Bamar Tech Spółka Jawna B.Czub, M.Wolnik

Technologie dla przyjazne środowiska

Oczyszczanie ścieków
64-234 Solec Nowy 1A wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Bamar Tech Spółka Jawna B.Czub, M.Wolnik

Informacje

Opis działalności
Bamar Tech to firma, którą prowadzą Bartosz Czub i Marcin Wolnik. Działamy od 2015 roku, a nasza siedziba znajduje się w Solcu Nowym na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Jesteśmy wzajemnie uzupełniającą się ekipą, która świadczy usługi związane z oczyszczaniem ścieków w trosce o naszych klientów oraz środowisko naturalne. Działamy na zlecenie klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych.

Proponowane przez nas rozwiązania świetnie nadają się do użycia dla budynków mieszkalnych, budynków instytucjonalnych, gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów i restauracji.

Proponujemy:

- oczyszczalnie biologiczne,
- oczyszczalnie drenażowe,
- oczyszczalnie osiedlowe,
- separatory węglowodorów,
- separatory tłuszczu,
- osadniki,
- przepompownie do ścieków,
- zbiorniki do ścieków,
- pompy ścieków.

Naszą ofertę uzupełniamy o politylenowe, betonowe i poliestrowe zbiorniki na szambo, a także biopreparaty do udrażniania przydomowych oczyszczalni ścieków i inne naturalne środki do sprzątania.

Posiadamy sklep internetowy, który umożliwia nam dystrybucję wysyłkową. Poza sprzedażą, zajmujemy się instalacją proponowanych rozwiązań. Podejmujemy się także zleceń związanych z budową odwodnień budynków i terenów podmokłych. Gwarantujemy terminowość i rzetelność we wszystkich aspektach działania.

Zachęcamy do współpracy z firmą Bamar Tech z Solca Nowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Andrju851
Szybka i sprawna instalacja oczyszczalni. Użytkuję ją od kilku dni i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
M
Mateuszek_luc
Mała oczyszczalnia ścieków sprawdza się świetnie. Mimo upływu lat, dalej nie ma z nią żadnych problemów. Serdecznie polecam.