Zakład Remontowo-Usługowo Budowlany Krzysztof Daleki

Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz

Wykańczanie wnętrz
ul. Spacerowa 57, 64-232 Tuchorza wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Zakład Remontowo-Usługowo Budowlany Krzysztof Daleki

Informacje

Opis działalności
Zakład remontowo-usługowo-budowlany prowadzony jest przez Krzysztofa Dalekiego. Siedziba firmy znajduje się w Tuchorzy, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu nasze kompleksowe usługi remontowe, które świadczymy zarówno w zakresie domów, mieszkań, jak i powierzchni biurowych. Zajmujemy się również wykańczaniem wnętrz. Specjalistyczny sprzęt i duże doświadczenie pozwalają nam na realizację zamówień na najwyższym poziomie.

Nasze usługi obejmują:
- malowanie ścian i sufitów,
- szpachlowanie,
- tapetowanie,
- kafelkowanie,
- gipsowanie,
- gładzenie ścian,
- montaż podłóg.

Zajmujemy się układaniem podłóg - montujemy zarówno panele podłogowe, jak i parkiety. Oferujemy montaż konstrukcji z płyt kartonowo-gipsowych, zamontujemy dla Państwa sufity podwieszane, ścianki działowe czy wszelkie inne zabudowy.

W ramach naszych usług zajmujemy się montażem okien i drzwi - korzystając z pomocy specjalistów unikną Państwo problemu związanego z wypaczaniem czy nieszczelnościami.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Stuart
Zleciliśmy im wykończenie naszego mieszkania, które niedawno kupiliśmy. Teraz wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Polecam.
A
Adam
Polecam każdemu kto szuka dobrej, zaufanej firmy remontowej. Zajmowali się wykańczaniem naszego mieszkania, wszystko wyszło doskonale, efekt jest piękny.