JKF Polska

Nowoczesne systemy odpylające.

Oczyszczanie ścieków
ul. Berzyna 81, 64-200 Wolsztyn wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(68) 347 07 00
Adres korespondencyjny
ul. Berzyna 81, 64-200 Wolsztyn wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma JKF Polska na rodzimym rynku istnieje od 1997 roku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i doradztwem technicznym w zakresie instalacji odpylania i transportu pneumatycznego. Naszą siedzibą jest Wolsztyn.
Produkty i usługi
Firma JKF Polska to oddział renomowanej firmy NEU-JKF jednego z liderów w produkcji urządzeń wentylacyjnych i odpylających. Nasze rozwiązania są innowacyjne i nowoczesne technologicznie, a firma cały czas poszukuje bardziej wydajnych systemów usprawniających wentylację w przemyśle.
Współpracujemy z firmami z wielu różnych branż przemysłowych. Nasze produkty są z powodzeniem wykorzystywane m.in. w przemyśle drzewnym, młynarskim, metalowym, a także rolnictwie. Wszędzie tam gdzie z racji specyfiki produkcji pojawia się duże zapylenie. Nasza oferta to:
- filtry i filtry modułowe,
- śluzy, separatory, obcinacze,
- zawory kombinowane,
- worki filtracyjne,
- cyklony,
- rozwiązania Big-Bag,
- pojemniki na pyły,
- zawory dla instalacjiw środowiskach zagrożonych eksplozjami,
- wentylatory różnych typów,
- systemy orurowania,
- systemy orurowania ze stali nierdzewnej,
- systemy centralnego odkurzania,
- instalacje transportu pneumatycznego.
Nasz asortyment jest przystosowany do pracy w trudnych warunkach gdzie z racji konstrukcji i wysokiej jakości zastosowanych materiałów doskonale się sprawdza. Jednak oprócz jakości wśród naszych priorytetów jest również bezpieczeństwo, kwestie środowiskowe, wydajność i ekonomiczność, a także ograniczenie hałasu. Każde zlecenie jest dla nas nową inicjatywą – wykonujemy projekty instalacji odpylających, przeprowadzamy pomiary i przystępujemy do realizacji tworząc najbardziej optymalny dla danego przedsiębiorstwa system. Dostarczamy również pełną dokumentację dla większości produktów w zgodzie z różnego rodzaju certyfikacjami ISO.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń