JKF Polska

Oczyszczanie powietrza i instalacje odpylające.

Wentylacja
ul. Berzyna 81, 64-200 Wolsztyn wielkopolskie
Poniedziałek 07:00 - 16:30
Wtorek 07:00 - 16:30
Środa 07:00 - 16:30
Czwartek 07:00 - 16:30
Piątek 07:00 - 16:30
Sobota 07:00 - 16:30
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
(68) 347 07 00
683470700
683845338
info@isowent.com.pl
JKF Polska

Informacje

O nas
JKF Polska jest oddziałem międzynarodowej firmy NEU-JKF. Działalność na rynku krajowym prowadzimy od 1997 roku. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania związane z instalacjami odpylania i transportu pneumatycznego.

Nasze systemy odpylania i transportu pneumatycznego sprawdzają się w dużych przedsiębiorstwach oraz mniejszych zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy też korzystne ceny.

Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 i ochrony środowiska ISO 14001.
Opis działalności
JKF Polska to firma z siedzibą w Wolsztynie. Na polskim rynku działamy od 1997 roku. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i doradztwie technicznym związanym z instalacjami odpylania i transportu pneumatycznego.
Produkty i usługi
Firma JKF Polska zapewnia pełną gamę produktów dla firm z różnych branż przemysłowych m.in. przemysłu drzewnego, młynarskiego, metalowego, rolnictwa i innych. Oferowane przez nas systemy odpylające i wentylacyjne to nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość, trwałość i niezawodność oparta o wiele lat doświadczeń. Proponowane systemy zawierają m.in. filtry, worki do filtrów, kanały wentylacyjne ze stali nierdzewnej, cyklony, zawory obrotowe, standardowe kanały wentylacyjne, produkty specjalne oraz akcesoria niezbędne przy procesie odpylania. Są one dokładnie badane i selekcjonowane dzięki czemu spełniają potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dbamy o bezpieczeństwo, środowisko, ograniczenie hałasu, a także wydajność, skuteczność oraz zmniejszenie kosztów i zużycia energii. Dostarczamy pełną dokumentację dla większości produktów w zgodzie z różnego rodzaju certyfikacjami ISO.
Znajdą Państwo u nas:
- filtry i filtry modułowe,
- śluzy, separatory, obcinacze,
- zawory kombinowane,
- worki filtracyjne,
- cyklony,
- rozwiązania Big-Bag,
- pojemniki na pyły,
- zawory dla instalacji w środowiskach zagrożonych eksplozjami,
- wentylatory różnych typów,
- systemy orurowania,
- systemy orurowania ze stali nierdzewnej,
- systemy centralnego odkurzania,
- instalacje transportu pneumatycznego.
Wykonujemy projekty instalacji odpylających, wszelkie niezbędne pomiary oraz zajmujemy się późniejszą realizacją projektu.
W razie potrzeby chętnie służymy pomocą i doradztwem dlatego zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
oczyszczanie powietrza, odpylanie, filtracja pyłów, wyciągi do maszyn, instalacje odpylania, transport pneumatyczny, likwidacja zanieczyszczeń pyłowych, filtrowentylacja, wentylacja przemysłowa, wentylatory, śluzy, dozowniki, filtry ATEX, silosy, system rur, odciągi, cyklony, filtry przemysłowe
Certyfikaty
Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 i ochrony środowiska ISO 14001.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
T
Tomasz
Rzetelna i konkretna firma. Jakość systemu bez zarzutu, terminowe wykonanie to też atut. Warto podjąć z nimi współpracę.
B
Basia
Polecam, świetne wykonanie projektu oraz późniejsza realizacja instalacji odpylania.
R
Roman
Wentylacja i system odpylania działa już w mojej firmie z powodzeniem od wielu lat. Wysoka niezawodność, no i wydajność.
M
Maria
W zakładzie znacznie zmniejszyła się ilość pyłów po zainstalowaniu instalacji odpylającej. Jestem bardzo zadowolona z produktu.
K
Krzysztof
Bardzo rzetelna współpraca. System wentylacyjny zamontowany w mojej firmie świetnie się sprawdza, to po prostu klasa sama w sobie. Polecam serdecznie.