Z.P.H. "Kormet" Ryszard Koczorowski

Istniejemy, by Twój dom i ogród stały się ładniejsze, cieplejsze, przytulniejsze

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
62-300 Gozdowo 60 wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 551 506
Adres korespondencyjny
62-300 Gozdowo 60 wielkopolskie

Informacje

O nas
Rok 1908
Początki dzisiejszej firmy KORMET sięgają 1908 roku, kiedy to pradziadek obecnego właściciela Józef Koczorowski otrzymał dyplom mistrzowski w zawodzie kowala.

Rok 1922
W roku 1922 powstaje nowa kuźnia gminna, która do dzisiejszego dnia pełni funkcję odlewni metali kolorowych.

Rok 1957
Kazimierz Koczorowski, syn Józefa, otrzymuje w roku 1957 dyplom mistrzowski w zawodzie kowala i prowadzi usługi podkuwania koni do początku lat 80-tych.

Rok1970
Na potrzeby magazynowe kuźni oraz sklepu ogólnospożywczego prowadzonego przy domu powstają nowe pomieszczenia łączące dom z kuźnia, które później staja się zalążkiem firmy KORMET.

Rok 1982
Pod koniec roku 1982 obecny właściciel firmy KORMET Ryszard Koczorowski, syn Kazimierza, rozpoczyna produkcją kwietników mosiężnych.

Rok 1990
Kolejne lata działalności firmy KORMET owocują rozbudowa zakładu produkcyjnego w roku 1990.

Rok 2008
100 rocznica istnienia rodzinnej firmy prowadzonej przez trzy pokolenia.
Opis działalności
Istniejemy, by Twój dom i ogród stały się ładniejsze, cieplejsze, przytulniejsze - po prostu wyjątkowe... KormeT Design - sztuka pracy z metalem! Firma KORMET specjalizuje się od lat w metaloplastyce. Aktualnie zajmujemy się produkcją wyrobów w zakresie: GARDEN Decor - ozdoby ogrodowe ze stali nierdzewnej tzw. wietrzni tancerze, CHRISTMAS Decor - stojaki na bombki, HOME Decor - wyroby do wystroju wnętrz, OFFICE Decor - stojaki na prospekty.
Produkty i usługi
Garden Decor
Ozdoby ogrodowe wykonane ze stali nierdzewnej. Produkcja tych wyrobów odbywa się głównie ręcznie, co sprawia, że ozdoby nabierają indywidualnego charakteru oraz wykonane są z największą starannością. Większość prezentowanych wyrobów to wietrzne ozdoby ogrodowe - tzw. wietrzni tancerze, które wprawiane są w ruch siłą wiatru. Wówczas można podziwiać najpiękniejsze efekty wizualne.
Pozostałe wyroby to jedyne w swoim rodzaju ozdoby ogrodowe, które upiększą Twój ogród i nadadząmu indywidualny wygląd. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej zachowana jest trwałość produktów oraz estetyczny wygląd przez długie lata.

Christmas Decor
Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji ozdób świątecznych, a konkretnie stojaków na bombki. Wykonane one są z mosiądzu bądź stali nierdzewnej i dostępne są w różnorodnych formach.
Przeznaczone są zarówno do wieszania dużych bombek o średnicy nawet do 200 mm, jak również do bombek tradycyjnych o średnicy 60 mm.

Home Decor
Jesteśmy producentem szerokiej gamy wyrobów z mosiądzu, aluminium i stali nierdzewnej przeznaczonych do wystroju wnętrz. Produkujemy kwietniki, świeczniki, konewki, serwetniki, lampki oliwne oraz odlewane litery i cyfry.
Chętnie przygotujemy również produkty według Twojego wzornictwa.

Office Decor
W roku 2008 zadebiutowaliśmy na rynku akcesoriów biurowych i sklepowych. Chcielibyśmy zainteresować Was naszą ofertą eleganckich stojaków na prospekty wykonanych ze stali nierdzewnej. Dysponujemy stojakami przeznaczonymi na prospekty o wielkości: 1/3 A4 w pionie, 1/3 A4 w poziomie oraz A4 w pionie. Wszystkie nasze stojaki wyposażone są w filcowe podkładki gwarantujące stabilność na podłożu wszelkiego rodzaju. Na stojakach można dodatkowo wykonać laserowy grawerunek z logotypem firmy.

Oferujemy ponadto nowoczesny i wyjątkowy stojak na czapki wykonany w całości ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nabiera niepowtarzalnego wyglądu i trwałości użytkowania.
Marki i specjalizacje
Kormet Design
Sztuka pracy z metalem - to dla nas podejmowanie wyzwań w zakresie wystroju wnętrz.
Doświadczenie zdobyte przy produkcji najróżniejszych wyrobów dekoracyjnych służy nam z powodzeniem przy realizacji nietypowych zleceń od projektu po wykonawstwo.

Poniżej prezentujemy galerię najciekawszych realizacji - gorąco zachęcamy do poszukania inspiracji.

Jeżeli natomiast macie już wizję jak dany element ma wyglądać, tylko nie wiecie jak to zrobić, to trafiliście w odpowiednie miejsce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, obornicki, pilski, Poznań, szamotulski, wągrowiecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń