Eco Cars Produkcja i serwis pojazdów

Ekologiczne pojazdy do wywozu odpadów komunalnych

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Leśna 16, 62-330 Nekielka wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Eco Cars Produkcja i serwis pojazdów

Informacje

Opis działalności
Firma Eco-Cars zajmuje się produkcją i serwisem ekologicznych pojazdów do wywozu nieczystości komunalnych. Jej właścicielem jest Karol Mrówczyński, a siedziba znajduje się w Pławcach, koło Środy Wielkopolskiej.
Produkty i usługi
Wykorzystując doświadczenie konstruktorskie oraz wiedzę techniczną naszych pracowników, tworzymy dla naszych klientów ekologiczne i innowacyjne pojazdy do wywozu nieczystości komunalnych, wśród których znajdują się:
- myjka z uniwersalnym aparatem zasypowym,
- śmieciarki od 3,5 t do 11 t dopuszczalnej masy całkowitej z myjką,
- zabudowa śmieciarki do 22 m3.

Nasze konstrukcje powstają w oparciu o pojazdy hybrydowe lub wyposażone w ekologiczne silniki wysokoprężne. Możemy również podjąć się zaprojektowania i wykonania zabudowy śmieciarki na pojeździe klienta, który będzie spełniał określone wymagania konstrukcyjne.

Dzięki stosowanym w naszych pojazdach rozwiązaniom pojemniki na odpady zostaną poddane skutecznej dezynfekcji, a wywóz odpadów komunalnych będzie możliwy nawet z trudno dostępnych miejsc.

Ponadto w Eco-Cars prowadzimy serwis pojazdów obsługi komunalnej, a także sprzedaż części zamiennych do nich. Ich katalog z możliwością zakupu jest dostępny na naszej stronie internetowej.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów technicznych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
G
Gruza
Zamówiony pojazd był u nas o ustalonym umową czasie. Polecam.
K
krespo56
Firma rzetelna, trzymająca się terminów zgodnie z umową, dlatego mogę polecić.
B
babaryba
Zaproponowane rozwiązanie bardzo nam się spodobało i spełniło nasze oczekiwania. Pojazd zarówno zbiera odpady, jak i myje pojemniki. Klienci sobie chwalą to rozwiązanie, dlatego możemy szczerze polecić.
Z
Zachary
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzętu, który dostarczyła nam firma Eco-Cars. Śmieciarka mini idealnie sprawdza się w obsłudze terenów wiejskich, gdzie dojazd jest utrudniony, a ponadto nie wymaga użycia dużego sprzętu, by zaledwie kilkunastu gospodarstwach domowych.