Eco cars produkcja i serwis pojazdów

Producent ekologicznych i innowacyjnych pojazdów do wywozu śmieci

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Leśna 16, 62-330 Nekielka wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eco cars produkcja i serwis pojazdów

Informacje

Opis działalności
W firmie Eco-Cars zajmujemy się konstruowaniem, produkcją oraz serwisem ekologicznych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych i dezynfekcji pojemników. Właścicielem firmy jest Karol Mrówczyński, a nasza siedziba mieści się w Pławcach, koło Środy Wielkopolskiej.
Produkty i usługi
Postępująca degradacja środowiska naturalnego oraz rosnące normy ekologiczne sprawiają, że rynek usług komunalnych potrzebuje nowych i bardziej przyjaznych środowisku rozwiązań. W naszej firmie zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem takich właśnie rozwiązań przy produkcji ekologicznych i innowacyjnych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych.

Swoim klientom oferujemy:
- myjki z uniwersalnym aparatem zasypowym,
- śmieciarki mini od 3,5 t do 11 t DMC z myjką,
- zabudowy śmieciarek do 22 m3.

W swoich zabudowach wykorzystujemy zarówno pojazdy hybrydowe, jak też napędzane ekologicznymi silnikami wysokoprężnymi. Podejmujemy się także opracowania i wykonania zabudowy na pojeździe dostarczonym przez klienta, który będzie spełniał określone warunki techniczne.

W Eco-Cars w pełni profesjonalniepodchodzimy do swoich klientów, dlatego proponujemy im ponadto usługi serwisowe oraz sprzedaż części zamiennych do wszelkich typów pojazdów obsługi komunalnej. Są one dostępne między innymi na naszej stronie internetowej.

Wszelkich szczegółów dotyczących spraw technicznych chętnie udzielimy podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń