AIGO-TEC Sp. z o.o.

Produkcja wyrobów gumowo-metalowych, gumowych, metalowych.

Produkcja części samochodowych
ul. Gnieźnieńska 6, 62-330 Nekla wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(61) 435 92 00
AIGO-TEC Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedzibę firmy AIGO-TEC Sp. z o.o. znajdą Państwo w Nekli, w powiecie wrzesińskim, w województwie wielkopolskim. Funkcjonuje ona na rynku nieprzerwanie od 1920 roku, specjalizując się w produkcji zaworów samochodowych.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych zaworów i elementów precyzyjnych. Dzięki sporemu doświadczeniu zawodowemu potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wachlarz zaworów oraz akcesoriów do zaworów.

Sprzedajemy głównie:
- zawory do dętek rowerowych,
- zawory do opon motorowerowych,
- zawory do opon samochodowych,
- zawory do opon do ciągników.

Działamy też jako producent elementów złącznych tłoczonych ze stali, aluminium i mosiądzu. Elementy te są wykonywane przez nas na podstawie dostarczonych nam przez klienta rysunków. Dodatkowo wytwarzamy elementy gumowe i gumowo-metalowe, które tłumią drgania. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów, dlategozwracamy uwagę na ich indywidualne preferencje oraz sugestie.

W naszej bogatej ofercie można też znaleźć klasyczne zawory do pojazdów użytkowych i osobowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych, a także rowerów. Sprawdzą się one również w branży lotniczej.

Uzupełnienie oferty stanowią zawory powietrzne i gazowe. Znajdują one zastosowanie w branży elektrotechnicznej i energetycznej, techniki pneumatycznej oraz słonecznej. Przyjmuje zlecenia na wykonanie form – zaworów odpowietrzających TMV.

Ważna jest dla nas ekologia, dlatego dokładamy starań, by nasza produkcja była przyjazna dla środowiska. Cały czas się rozwijamy i rozszerzamy swoją ofertę.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą AIGO-TEC Sp. z o.o.
Certyfikaty
Posiadamy Certyfikat ISO 9001, który uzyskaliśmy w 1998 roku. Ponadto wielokrotnie zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem Fair Play.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
R
Roman
Polecam