Sitono. Wytwórnia sit. Perforacja blach, sita, blachy preferowane

Produkcja elementów metalowych na potrzeby rolnictwa i przemysłu

ul. Zawodzie 9, 62-330 Nekla wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 438 60 69
Adres korespondencyjny
ul. Zawodzie 9, 62-330 Nekla wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Sitono znajduje się w Nekli, w powiecie wrzesińskim, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo produkuje elementy metalowe dla rolnictwa i przemysłu. Ma niezwykle bogatą historię, która sięga 1955 roku. Od trzech pokoleń pozostaje w rękach jednej rodziny, a aktualnym właścicielem jest Krzysztof Nowakowski.
Produkty i usługi
Sitono to firma, która z metalu wytwarza funkcjonalne i wytrzymałe elementy. W procesie produkcji używane są najlepsze jakościowo materiały, takie jak stalowa blacha kwasoodporna i nierdzewna oraz aluminium, które łączone są za pomocą spawów, zgrzewania i gięcia. Obróbka metali polega też na walcowaniu, cięciu i zwijaniu blach.

Produkty opuszczające zakład przeznaczone są przede wszystkim dla branży rolniczej i zakładów przemysłowych. W ofercie znajdują się stałe pozycje, ale możliwe jest też realizowanie indywidualnych zleceń na wymiar.

Podstawą firmowej oferty są sita o różnej wielkości oczek.Można wśród nich wyróżnić sita do wialni i oczyszczalni, a także:
-sita do maszyn bębnowych
-sita do śrutowników
-sita do rozdrabniaczy
-sita do młynów
-sita do młynków
-sitado brykieciarek
-sita do pelleciarek
-sita do suszarni
-sita do kombajnów

Ponadto firma Sitono wytwarza elementy do sortowników owoców i warzyw oraz suszarni podłogowych. Można na nich suszyć zboża, zioła, grzyby i drewno.

Ważnym punktem w firmowej ofercie jest również produkowanie elementów wykończeniowych i ozdobnych. Są to różnego rodzaju blachy perforowane, które znajdują zastosowanie jako osłony grzejników, balustrady balkonowe i fasady budynków. Blachy perforowane stosowane są też jako fasady budynków i kładki antypoślizgowe.

Więcej informacji o wytwórni sit Sitono znajdą Państwo na stronie internetowej.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń