Budowlane usługi Dariusz Armknecht

Budowa domów jednorodzinnych, wykańczanie, elewacje, ocieplenia

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Dworcowa 7, 62-310 Pyzdry wielkopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Budowlane usługi Dariusz Armknecht

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, która zajmuje się budową domów pod klucz i w stanie surowym. Siedziba naszej firmy znajduje się Pyzdrach. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, pod kierownictwem Dariusza Armknechta. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest budowa domów pod klucz. Posiadamy niezbędne narzędzia i umiejętności do przygotowania całego obiektu, zgodnie z projektem dostarczonym nam przez Klienta.

Zajmujemy się tynkowaniem ścian oraz nakładaniem gładzi i szpachlowaniem. Przygotowujemy powierzchnie do malowania i tapetowania. W ramach naszych usług zajmujemy się także glazurnictwem. Układamy płytki łazienkowe, czy kuchenne. Możemy także podłączyć wszystkie urządzenia sanitarne.

Do naszych usług należy także:
- montaż suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych,
- biały montaż,
- montaż paneli,
- montaż sufitów podwieszanych,
- budowa ścianek działowych,
- montaż okien i drzwi,
- montaż mebli.

Zajmujemy się nie tylko pracami wykończeniowymi, ale również remontowymi. Oferujemy pomoc w generalnych remontach i przebudowach obiektów mieszkalnych. Możemy zająć się adaptacją pomieszczeń lub wydzieleniem zupełnie nowej przestrzeni za pomocą ścianek działowych.

Prowadzimy także prace elewacyjne. Pomożemy w dopasowaniu tynku, który odpowiednio ochroni budynek przed wszystkimi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Zamontujemy także materiał izolacyjny. Nałożymy powłokę malarską.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą ogólnobudowlaną w Pyzdrach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
T
Tomasz
Nasz dom został wybudowany według planu! Zero odchyleń, czy błędów. Bardzo dobrze wykończona elewacja. Porządnie zamontowane urządzenia sanitarne. Warto korzystać z ich usług!
M
Małgorzata
Bardzo dobra firma remontowa. Wydzielili nowe pomieszczenie w naszym mieszkaniu. Ścianę zabudowali płytami gipsowo-kartonowymi. Wszystko jest zrobione estetycznie, schludnie i porządnie.
K
Krzysztof
Firma na czas ukończyła prace wykończeniowe w moim domu. Metraż był spory, ale Panowie pracowali cały czas. Widać, że to uczciwa ekipa, które nie opóźnia prac. Ściany gładkie, sufit podwieszany zamontowany idealnie. Polecam.
G
Gosia
Polecam ich do prac remontowych. Pomogli zedrzeć wszystkie stare płytki i powłoki malarskie. Bardzo dbali o dobrą przyczepność każdego podłoża. Stosowali wysokiej jakości materiały.
G
Grzesiek
Mogę polecić tę firmę, wszystkim osobom, które chcą zacząć się budować. Ta firma była wykonawcą mojego domu jednorodzinnego. Nie tylko postawili solidną konstrukcję, ale także zajęli się pracami wykończeniowymi. Ściany równe, idealnie gładkie. Wszystkie przyłącza zamontowane według planów.
I
Iwona
Fachowa obsługa, solidnie wykonany remont. polecam Pana Dariusza
D
Dybuk
Serdecznie polecam tę firmę. W tym roku ukończyli budowę naszego domu jednorodzinnego. Wszystko zostało wykonane według projektu. Razem dopasowaliśmy rodzaj materiałów do naszych możliwości finansowych. Firma zmieściła się w ustalonej cenie. Nie marnowali materiałów i bardzo dbali o precyzję wykonania elewacji, czy tynków wewnętrznych.