Żwirownia Racławki

Sprzedaż i transport kruszyw

Kamień i kruszywa
62-330 Racławki 11 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Żwirownia Racławki

Informacje

Opis działalności
Marek Witczak jest właścicielem przedsiębiorstwa "Marko", które znajduje się w Racławkach, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Oferujemy sprzedaż kruszyw naturalnych z transportem. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Marko od wielu lat dostarcza swoim Klientom kruszywa niezbędne podczas prac budowlanych. Piasek odgrywa bardzo ważną rolę podczas budowy niemal każdego obiektu. Jeżeli inwestycja ma być ukończona w terminie, warto skorzystać z usług sprawdzonego dostawcy kruszyw, które zawsze przetransportuje na plac budowy zamawianą ilość towaru. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo:
- piasek,
- żwir,
- torf.

Piasek wykorzystywany do murowania, czy zapraw nazywamy ostrym lub płukanym. W jego składzie znajdziemy przede wszystkim krzemionkę. W zależności od etapu prac możemy wykorzystać piasek zasypowy do stabilizacji elementów takich jak kable oraz rury w wykopach, czy fundamenty. Piasek ostry nadaje się głównie do wyrobu betonu, czy zapraw. Podczas wielu prac ogólnobudowlanych używa się także tak zwanej pospółki. Jeżeli potrzebujemy kruszywa odpornego na oddziaływanie czynników chemicznych, użyjemy piasku kwarcowego.

Żwir dzielimy na kilka rodzajów ze względu na jego ziarnistość. W ten sposób możemy dobrać odpowiedni materiał do rodzaju budowy. Zazwyczaj korzystamy z niego podczas produkcji prefabrykatów betonowych.

Oprócz sprzedaży kruszyw zajmujemy się również jego transportem. Przewozimy ładunki sypkie od 10 do 25 ton. Zajmujemy się także robotami ziemnymi, czyli wykopami przy pomocy koparko-ładowarki.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani terminową dostawą towaru w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do kontaktu z firmą Marko z Racławek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń