Słoneczko Przedszkole Niepubliczne z oddziałami integracyjnymi

Zajmujemy się opieką nad dziećmi i ich wczesną edukacją od 2013 roku

Przedszkola prywatne
ul. 3 Maja 4, 62-300 Września wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Słoneczko Przedszkole Niepubliczne z oddziałami integracyjnymi

Informacje

Opis działalności
W Przedszkolu Niepublicznym Słoneczko zajmujemy się opieką nad dziećmi i ich wczesną edukacją już od 2013 roku. Prowadzimy również Oddziały Integracyjne. Nasza placówka mieści się we Wrześni na terenie województwa wielkopolskiego, a założycielką jest Barbara Szewczyk. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedszkolu Niepublicznym Słoneczko we Wrześni działamy już od 2013 roku. Od początku działalności prowadzimy Oddziały Integracyjne. Wczesna edukacja dzieci jest niezwykle ważna, dlatego przywiązujemy wielką wagę nie tylko do pogłębiania wiedzy dzieci, ale przede wszystkim rozwijania ich wrażliwości i kreatywności.

Dla dzieci pod naszą opieką zapewniamy trzy posiłki dziennie - właściwe odżywianie jest naszym priorytetem. Wszyscy wiemy bowiem, jak szybko dzieci w tym wieku rosną. Właściwie dobrane posiłki dostarczają niezbędnej energii do nauki i zabawy.

W naszym przedszkolu każdego dnia do dyspozycji wychowawców i rodziców są tacy specjaliści jak:

- psycholog,
- logopeda,
- rehabilitant
- pielęgniarka.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Można znaleźć tam szczegóły na temat oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń