OTT Polska Brzeziński Zbigniew

Okleiniarki przystosowane do Twoich potrzeb

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Kościuszki 43/16, 62-300 Września wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
OTT Polska Brzeziński Zbigniew

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy OTT Polska znajduje się we Wrześni, w województwie wielkopolskim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Zbigniew Brzeziński, a początki działalności sięgają 2012 roku. Firma zajmuje się sprzedażą urządzeń do obróbki drewna.
Produkty i usługi
OTT Polska to firma dostarczająca maszyny przeznaczone do obróbki drewnianych elementów. Urządzenia te są wytrzymałe, niezawodne i ekonomiczne w eksploatacji. Dzięki nim moce przerobowe Państwa zakładu się zwiększą, a precyzja zostanie utrzymana na niezmiennie wysokim poziomie. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się przede wszystkim okleiniarki. To maszyny służące do okleinowania krawędzi. Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu montują obrzeża z rolki i doklejki w paskach. Ich funkcje to też wstępne frezowanie, odcinanie nadmiaru materiałów i cyklinowanie. Przeznaczone są też do klejenia, polerowania i natrysków. Modele znajdujące się w ofercie to:
• tornado
• storm
• strongedge
• topedge

Z okleiniarkami najlepiej zakupić powroty, czyli urządzenia do przesuwania elementów poddawanych obróbce. Umieszczone są na rolkach powrotów w taki sposób, że obróbka nie stanowi żadnego problemu.

Sprzedawane przez OTT Polska okleiniarki i powroty to wytrzymałe urządzenia, ale w trakcie pracy mogą ulegać awariom. W takim przypadku najlepiej skontaktować się z firmą i zlecić naprawę. Każda zostanie wykonana precyzyjnie i szybko.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie OTT Polska i sprzedawanych urządzeniach. Ich dokładne dane techniczne znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu i serwisu urządzeń najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń