SBS Beton Stemplowany - Dekoracyjny

Beton stemplowany imitujący materiały naturalne

Beton
77-400 Blękwit 11 wielkopolskie
Poniedziałek 10:00 - 15:00
Wtorek 10:00 - 15:00
Środa 10:00 - 15:00
Czwartek 10:00 - 15:00
Piątek 10:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
SBS Beton Stemplowany - Dekoracyjny

Informacje

Opis działalności
SBS to Polski producent i wykonawca BETONÓW STEMPLOWANYCH DEKORACYJNYCH SBS. Naprawy tarasów, podjazdów, schodów, balkonów, cokołów, elewacji, filarów, ogrodzeń. Świadczymy usługi w całym kraju. Ogólnopolska firma, producent ma swoją siedzibę w Blękwicie woj.wielkopolskie. Przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie budownictwa. Odziały wykonujące usługi w technologii Betonów Stemplowanych SBS są w stanie dojechać w każde miejsce Polski. PRODUKCJA/SPRZEDAŻ/SZKOLENIA
Produkty i usługi
Beton stemplowany to produkt stworzony dla każdego, kto chciałby sprawić, aby jego taras, balkon, czy chodnik był wyjątkowy. Jest to tworzywo, które dzięki swoim właściwościom jest w stanie zmienić szarą dekorację, na piękną imitację materiałów naturalnych.

W asortymencie firmy SBS znajdą Państwo produkty, które na Państwa życzenie mogą przypominać drewno, skałę bądź kamień. Każdy materiał dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Mogą Państwo wybrać kolor platynowy, brązowy lub piaskowy.

Wybierając Beton Stemplowany od SBS, mają Państwo zagwarantowane, że będzie on:

- odporny na wszelkie warunki klimatyczne,
- imitował materiały naturalne,
- łatwy w utrzymaniu,
- trwały,
- ładnie wyglądający.

Praca obejmuje cztery podstawowe etapy. Firma zajmie się przygotowaniem powierzchni, wylaniem warstwy sczepnej, a następnie nałożeniem masy. Ostatnim etapem realizacji zlecenia jest impregnacja produktu. Beton jest wygodny w konserwacji i sprzątaniu. Wystarczy spłukać go wodą.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy z Blękwita, gdzie znajdą Państwo przykłady zrealizowanych prac. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach: