Vladimir Sp. z o.o.

Zawsze korzystamy z dobrych produktów! Stawiamy na jakość!

64-965 Ciosaniec 57 a lok. 2 wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
572 340 503
Adres korespondencyjny
64-965 Ciosaniec 57 a lok. 2 wielkopolskie

Informacje

O nas
Fachowo dokładnie i punktualnie remontujemy odnawiamy mieszkania i domy. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych na:
- remonty mieszkań,
- renowacje i adaptacje wnętrz.

Budujemy:
- domy,
- garaże, domki letniskowe, przybudówki,
- sklepy,
- pawilony handlowe, stawiamy ściany działowe,
- robimy przebudowy i nadbudowy.

Przyjmujemy duże i nie wielkie zlecenia, dbamy o naszego klienta! Służymy wykonaniem doradztwem i pomocą! zapraszamy! Jeżeli chcesz mieć pewność że twoje mieszkanie będzie zrobione pożądanie w terminie zadzwoń i umów się z nami!

Generalny remont domu biura lub mieszkania to spora inwestycja do której warto się profesjonalnie przygotować. Jednym z ważniejszych punktów poprzedzających rozpoczęcie działań remontowych jest określenie zakresu prac i wydatków związanych z remontem.

Na spotkaniu zaprezentujemy Państwu orientacyjne stawki na podstawie których można dokładnie wyliczyć koszt całej inwestycji.
Opis działalności
Budujemy: Garaże domki letniskowe przybudówki, sklepy pawilony handlowe stawiamy ściany działowe, robimy przebudowy i nadbudowy, wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz. Świadczymy usługi budowlane w zakresie budownictwa jednorodzinnegooraz wszelkie prace remontowe i wykończeniowe. Świadczymy usługi remontowe dla klientów indywidualnych. Pomagamy naszym klientom w doborze i zakupie materiałów budowlanych. Współpracujemy jako główny wykonawca lub podwykonawca.
Produkty i usługi
Budowa domu od podstaw to duże przedsięwzięcie. Zaangażowanie doświadczonego wykonawcy eliminuje trudności w samodzielnym prowadzeniu robót budowlanych z jednoczesnym zachowaniem wszystkich zalet. Firma Vladimir Sp. z o.o., przedsiębiorstwo z wieloletnią praktyką w całościowym wykonawstwie inwestycji dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Realizowaliśmy budowy i remonty różnego rodzaju obiektów: domów, garaży, przybudówek sklepów czy pawilonów handlowych. Nasze przedsiębiorstwo posiada odpowiednie wyposażenie, potrzebne do realizacji prac na każdym etapie budowy i remontu. Rozumiemy, że dla inwestorów czas budowy to okres oczekiwania na efekt końcowy oraz rozpoczęcie eksploatacji. Umiejętnie wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technicznie i organizacyjne, aby skrócić terminy wykonywania prac budowlanych przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości robót.

Lista prac towarzyszących budowie jest długa, a każdą czynność trzeba wykonać solidnie, aby osiągnąć piękny i trwały rezultat. Prace wykonujemy fachowo, szczególną uwagę przywiązując do jakości prac wykończeniowych, które decydują o finalnym kształcie domu i jego pomieszczeń. Są to:
* wyrównanie i szpachlowanie ścian,
* likwidacja i zabezpieczenie mikropęknięć tynków,
* gruntowanie ścian,
* dobór odpowiednich farb i staranne malowanie ścian,
* wykończenia łazienek: dobranie i położenie płytek, fug i armatury.

Kluczowe dla trwałości i końcowego efektu budowy czy remontu są użyte materiały. Doświadczony wykonawca, jakim jest firma Vladimir, potrafi doradzić ich odpowiedni wybór.

Wiemy, że koszty budowy i remontu są ważne dla naszych Klientów. Dlatego przed rozpoczęciem inwestycji proponujemy ustalenie i omówienie zakresu prac oraz przygotowanie wstępnego kosztorysu robót. Pozwala to uniknąć zaskoczenia w trakcie realizacji inwestycji i lepiej planować budżet przedsięwzięcia.

Firma Vladimir Sp. z o.o. to sprawdzony partner w realizacji dużych i małych inwestycji budowlanych.
Marki i specjalizacje
Wykończenia wnętrz, elewacje, docieplenia, remont elewacji, remont, remonty, ekipa remontowa, firma budowlana, ekipa budowlana, firma ogólnobudowlana, usługi budowlane, usługi docieplenia, firma remontowa, murarz, solidny remont, solidna firma remontowa, tania firma remontowa, gładzie, gładzie gipsowe, gładzie bezpyłowe, malowanie, gładzie na mokro, wyrównywanie ścian, prostowanie sufitów, malowanie strukturalne, tynkowanie, tynki ozdobne, tynki strukturalne, sufity podwieszane, sufity napinane.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Kasztan
2019-02-06 10:41:03
oj vladimir vladimir vladimir - kozacki remoncik dzięki
P
Paweł
2019-01-23 14:25:51
polecam
A
Anna
2018-12-11 10:49:02
sprawna ekipa
Z
zadowolony
2018-10-23 08:32:20
polecam