GREEN DEEP WELL Iwona Łomińska

Odwierty pod studnie, pompy głębinowe i piezometry

Studnie
ul. Złotowska 62, 77-430 Krajenka wielkopolskie
(4 reviews) napisz opinię
GREEN DEEP WELL Iwona Łomińska
ul. Złotowska 62, 77-430 Krajenka wielkopolskie
Telefon
GREEN DEEP WELL Iwona Łomińska

Informacje

Opis działalności firmy GREEN DEEP WELL Iwona Łomińska w Krajenka
Iwona Łomińska jest właścicielką firmy GREEN DEEP WELL, która znajduje się w Krajence, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się wykonawstwem odwiertów geologicznych i pomagamy w odnalezieniu wydajnego źródła wody do montażu studni.
Produkty i usługi
Dzięki dostępowi do specjalistycznego sprzętu nasza firma w bardzo krótkim czasie wykonuje odwierty geologiczne, które są niezbędne przy montażu wielu instalacji. Bardzo często odwierty wykonuje się również do badań geotechnicznych, na podstawie których można określić jakie warunki wodno-gruntowe panują na terenie objętym inwestycją. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z takiej usługi, zazwyczaj oszczędzają wiele pieniędzy i unikają problemów z zapadającymi się fundamentami, zalewaniem piwnic, albo po prostu nagłą zmianą projektów. Dzięki odwiertom i przeprowadzonym badaniom od początku wiedzą, czy grunt jest bezpieczny i czy nadaje się pod budowę.

Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się również:
- wiercenie studni głębinowych,
- wiercenie studni abisynek,
- pompy hydroforowe,
- pompy głębinowe,
- piezometry.

Szczególnie polecamy naszym Klientom odwierty pod studnie głębinowe, ponieważ instalacje te są niezależnym źródłem wody, która może być wykorzystywana zarówno przez mieszkańców nieruchomości, ale również do zaspokojenia potrzeb gospodarstwa rolnego, upraw jak i sadów.

Nasz sprzęt jest w stanie przebić się przez każdy rodzaj podłoża, aby znaleźć wydajne źródło czystej wody, która nie jest narażona na zanieczyszczenia. Dzięki zamontowanej pompie głębinowej obsługa takiej instalacji jest niezwykle łatwa i prosta. Bardzo chętnie doradzimy przy wyborze pompy, zgodnie z wymaganiami Klienta, co do mocy poboru wody.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma GREEN DEEP WELL w Krajence.
Zasięg działania
Firma GREEN DEEP WELL Iwona Łomińska z lokalizacji: Krajenka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
G
Grzegorz
Firma wbiła się na takim poziom gruntu, żebyśmy mogli czerpać tylko czystą i bezpieczną wodę pitną. Mają niezbędny sprzęt i znają się na robocie.
H
Hubert
Dobra firma, która doskonale zna się na odwiertach i budowie studni. Dzięki ich wydajnemu sprzętowi bardzo sprawnie przeprowadzili odwierty do samego źródła i pomogli w montażu instalacji.
M
Małgorzata
Udało im się dla nas znaleźć źródło wody pitnej. Szybko wykonali potrzebne odwierty, które raczej nie były w żaden sposób destrukcyjne dla reszty gruntu. Pomogli nam dobrać odpowiednią pompę głębinową, dzięki której samo pobieranie wody jest praktycznie bezobsługowe.
J
Jolka
Odwierty wykonali naprawdę bardzo szybko i znaleźli wydajne źródło wody, dzięki któremu teraz mocno uniezależniliśmy się od sieci wodociągowej i czerpiemy wodę z własnej instalacji. Dziękujemy i polecamy!