Omnivent sp. z o.o.

Projektowanie, produkcja i montaż systemów rolniczych

Wentylacja
ul. Sępoleńska 20, 77-420 Lipka wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(67) 266 54 02
Adres korespondencyjny
ul. Sępoleńska 20, 77-420 Lipka wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Omnivent znajduje się w Lipce, w powiecie złotowskim, województwie wielkopolskim. Firma powstała w połowie lat 90. XX wieku i prowadzi oddziały w Polsce, Holandii i Chinach. Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla rolnictwa.
Produkty i usługi
Prowadzenie gospodarstwa rolnego to niełatwe zadanie. Na każdym kroku trzeba dbać o plony, w tym w odpowiedni sposób je przechowywać. Potrzebne są do tego odpowiednie budynki, wyposażone w specjalistyczne instalacje, a ich kompleksowym wykonawstwem zajmuje się spółka Omnivent. Firma projektuje, produkuje i montuje przede wszystkim wentylację. Oferta w tym zakresie to:
-wentylacja ssąca
-wentylacja ciśnieniowa
-wentylacja grawitacyjna
-ścianki dosuszające
-komory do przechowywania produktów luzem

Można w nich składować ziemniaki, cebulę, cebulki kwiatów oraz marchew. Do składowania płodów rolnych, w tym kapusty przeznaczone są też skrzyniopalety wytwarzane w zakładzie. Mogą to być konstrukcje pełne, ażurowe, metalowe i ze sklejki.

Systemy instalowane przez Omnivent to również komory chłodnicze, klimatyzacja i urządzenia nawilżające. W obiektach gospodarczych zastosowanie znajdują też nagrzewnice elektryczne i zasilane gazem lub olejem.

Wszystkie instalacje mogą być obsługiwane za pomocą szaf sterowniczych i specjalnego oprogramowania. Dzięki temu nie muszą być tak rygorystycznie nadzorowane. Firma oferuje również naprawę uszkodzonych systemów. Serwis prowadzi przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Oferta spółki Omnivent jest bardzo rozbudowana, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani firmowymi usługami, to najlepiej zadzwonić albo napisać maila. Można też odwiedzić stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe