"Bus Twój " Radosław Szlaga

Przewóz osób spod wskazanego adresu do adresu docelowego na terenie UE

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Sępoleńska 47, 77-420 Lipka wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
508 384 440
Adres korespondencyjny
ul. Sępoleńska 47, 77-420 Lipka wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Na hasło Panorama Firm atrakcyjna cena.Przewozy pasażerskie do Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Luksemburga pod wskazany adres. Wyjazd z województw: WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, POMORSKIEGO, ZACHODNIO-POMORSKIEGO, LUBUSKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO i KUJAWSKO-POMORSKIEGO.
Produkty i usługi
Firma Bus Twój prowadzi działalność w branży komunikacja i przewozy pasażerskie. Oferujemy regularny transport osób komfortowymi i bezpiecznymi samochodami z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga i Szwajcarii. Na rynku działamy od ponad piętnastu lat, dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu realizację zleceń na najwyższym poziomie.

Usługę wykonujemy w systemie "door to door", czyli odbieramy klientów spod wskazanego adresu i dowozimy ich pod miejsca docelowe. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które bez przesiadek chcą dotrzeć do wyznaczonego celu. Ważny jest dla nas komfort jazdy pasażerów, dlatego oferujemy wygodne busy marki Renault - pojazdy w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażone w klimatyzację i pasy bezpieczeństwa,. Samochody są systematycznie serwisowane w autoryzowanym salonie, należycie przygotowane do drogi i zawsze posiadają ważne badania techniczne oraz certyfikaty wymagane na zachodzie Europy. Pasażerowie objęci są ubezpieczeniem na wypadek zdarzeń losowych. Współpracujemy z kierowcami, którzy bardzo dobrze znają wszystkie trasy, dzięki czemu mają Państwo pewność przyjazdu w ustalone miejsce o wyznaczonym czasie.

Posiadamy stały grafik wyjazdów z Polski (we wtorki, czwartki, piątki, niedziele) oraz powrotów (w poniedziałki, środy, piątki, soboty). Świadczymy usługi wynajmu busów wraz z kierowcą. Dowozimy na miejsce gości weselnych, komunijnych oraz innych imprez okolicznościowych. Ponadto zajmujemy się przewozem paczek, co z uwagi na regularność naszych kursów sprawia, że stanowimy konkurencję dla firm kurierskich, zarówno pod względem kosztów, jak i szybkości ich dostarczania. Jesteśmy elastyczni i skłonni do negocjacji, a także proponujemy pakiet atrakcyjnych zniżek.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
-usługi w zakresie przewozu osób na trasach
POLSKA – NIEMCY – HOLANDIA – BELGIA
– LUKSEMBURG – SZWAJCARIA
-transport odbywa się spod wskazanego adresu do adresu docelowego. Zajmuje się także dostarczaniem paczek – w konkurencyjnych cenach!

-15 lat na rynku!
Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm, punktualność, lojalność i wysoka kultura osobista.
-zapewniamy transport wygodnymi, posiadającymi klimatyzację samochodami marki Renault, serwisowanymi w autoryzowanym salonie
-dostarczaniem paczek
Certyfikaty
Terminy wyjazdów z Polski: wtorek | czwartek | piątek | niedziela Powroty do Polski: środa | piątek | sobota | poniedziałek SZCZEGÓŁY NA NASZEJ STRONIE WWW
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń