Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Paweł Dudek

Galanteria ogrodowa

Bramy i ogrodzenia
ul. Ogrodowa 8/2, 64-915 Sypniewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 470 431
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Paweł Dudek

Informacje

Opis działalności
Paweł Dudek jest właścicielem Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego z siedzibą w Jastrowiu, w województwie wielkopolskim. Od ponad 30 lat produkujemy galanterię ogrodową. Klienci chętnie kupują nasze produkty, ponieważ dbamy o ich prawidłową impregnację, co znacznie wydłuża ich żywotność. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Pawła Dudka produkuje płoty do ogrodów oraz posesji z drewna najwyższej jakości, które posiada certyfikat FSC. Oznacza to, że drewno zostało pozyskane z lasów, które są zarządzane w sposób zrównoważony.

Różnego rodzaju płoty i deski można zakupić w kolorze brązu, bieli i oliwki. Każdy Klient może również zamówić produkt w zupełnie innym kolorze.

Płoty, które produkujemy, przechodzą ważny proces impregnacji ciśnieniowej. To bardzo ważny proces, który zabezpiecza materiał przed przedwczesną degradacją. Chroni go przed powstawaniem pleśni i ciężkimi warunkami atmosferycznymi.

W naszej ofercie znajdują się:
- płoty lamelowe,
- płoty ekskluzywne,
- kratki,
- płoty tarasowe i sztachetowe,
- furtki i zakończenia płotów,
- słupki i akcesoria,
- pergole i obudowy na śmietnik.

Podczas montażu płotów używamy wkrętów, dzięki czemu konstrukcje są stabilne i mają estetyczny wygląd. Możemy zaoferować również wykonanie płotu tarasowego i sztachetowego, a także stołu na specjalne życzenie Klienta.

Chętnie doradzamy, a na większe zamówienia udzielamy korzystnych rabatów. Na każdy element ogrodzenia dajemy gwarancję na 12 miesięcy. Mamy także możliwość przetransportowania produktów do Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym z Jastrowia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń