Grochowscy przewozy - busy do Niemiec

Komfortowe i bezpieczne przewozy osobowe<br />

Transport międzynarodowy
ul. Moniuszki 9, 77-400 Złotów wielkopolskie
Poniedziałek 8:00 - 21:00
Wtorek 8:00 - 21:00
Środa 8:00 - 21:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 21:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grochowscy przewozy - busy do Niemiec

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem firmy przewozowej o nazwie GROCHOWSCY. Istniejemy na rynku branżowym już od 1999 roku, co przekłada się na spore doświadczenie w zawodzie. Nasza siedziba znajduje się w województwie wielkopolskim, w Złotowie.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług przewozowych na terenie Polski, a także innych krajów Europy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie swoich zadań w najlepszy możliwy sposób. Możemy przewozić ludzi do pracy czy po prostu organizować wycieczki.

Nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni, co pozwala im na optymalne dobranie trasy oraz jej rejonizację. Odpowiednio wyposażone pojazdy, które posiadamy na wyposażeniu firmy, to gwarancje szybkiej, bezpiecznej i przede wszystkim komfortowej podróży.

Głównymi miejscami docelowymi, w które się udajemy są kraje Europy Zachodniej. Jeździmy przede wszystkim do krajów Beneluksu, czyli Holandii, Belgii i Luksemburga, a także Niemiec czy Danii. Wyjazdy z Polski organizowane są w poniedziałki oraz piątki, a powroty do ojczyzny we wtorki i soboty.

Zajmujemy się także przewozem paczek. Oferta w tym zakresie obejmuje jedynie towary o masie do 30 kilogramów. Odbieramy je ze wskazanego miejsca i dostarczamy pod określony adres. Możemy zagwarantować, że dana przesyłka zostanie odpowiednio zabezpieczona i bezpiecznie dotrze do miejsce docelowego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Grochowscy ze Złotowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białogardzki, bydgoski, bytowski, chodzieski, chojnicki, choszczeński, czarnkowsko-trzcianecki, człuchowski, drawski, goleniowski, gorzowski, koszaliński, łobeski, międzyrzecki, myśliborski, nakielski, obornicki, pilski, poznański, pyrzycki, sępoleński, słubicki, Słupsk, stargardzki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, szamotulski, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, świebodziński, tucholski, wałecki, wągrowiecki, złotowski, żniński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń