PU Grochowscy - Edwin Grochowski

Transport międzynarodowy
ul. Moniuszki 9, 77-400 Złotów wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

672637247
Adres korespondencyjny
ul. Moniuszki 9, 77-400 Złotów wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma przewozowa GROCHOWSCY istnieje na rynku międzynarodowego i krajowego transportu osób od 1999r. Niemcy, Dania, Holandia, Belgia i Luxemburg. Licencjonowane Przewozy Międzynarodowe Osób "D. E. Grochowscy" 77-400 Złotów, ul. Moniuszki 9; tel.(67) 263-72-47, kom. 602-732-519, 664-327-394, e-mail: grochowscy-przewozy@wp.pl.
Produkty i usługi
Oferujemy:

przewozy z Polski zagranicę: przewóz osób do Niemiec, transport do Danii, busy Polska – Holandia oraz Polska – Belgia. Świadczymy również usługi transportowe z zagranicy do Polski m.in. przewozy osób na trasie Niemcy-Polska, busy Dania – Polska, transport Holandia – Polska oraz przejazd z Belgii do Polski i Luxemburga do Polski.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałki i piątki POWROTY Z NIEMIEC: wtorki i soboty

Specjalnością naszej firmy

Licencjonowane Przewozy Pasażerskie "Grochowscy" jest przewóz osób z miejsca zamieszkania pod wskazany adres na terenie następujących krajów: Niemcy, Dania, Holandia, Belgia i Luxemburg.

W branży transportowej działamy już od 1999 r., a zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć indywidualne potrzeby Klientów.

Wyznacznikiem jakości usług firmy transportowej "Grochowscy" jest indywidualne podejście do Klienta, fachowa i miła obsługa o wysokim standardzie. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort podczas podróży oraz ubezpieczenie Klienta na czas przejazdu. Do dyspozycji mamy busy oraz mniejsze auta osobowe, co pozwala na sprawny przewóz naszych Pasażerów pod wskazany adres w kraju i zagranicą.

Zapewniamy rejonizację tras.

Oferujemy atrakcyjne ceny i uwzględniamy rabaty przy zamówieniach grupowych.
Marki i specjalizacje
Świadczymy również usługi transportowe z zagranicy do Polski m.in. przewozy osób na trasie Niemcy-Polska, busy Dania – Polska, transport Holandia – Polska oraz przejazd z Belgii do Polski i Luxemburga do Polski
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń