PU Grochowscy - Edwin Grochowski

Komfortowe i bezpieczne przewozy osobowe<br />

Transport międzynarodowy
ul. Moniuszki 9, 77-400 Złotów wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
672 637 247
672637247
PU Grochowscy - Edwin Grochowski

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem firmy przewozowej o nazwie GROCHOWSCY. Istniejemy na rynku branżowym już od 1999 roku, co przekłada się na spore doświadczenie w zawodzie. Nasza siedziba znajduje się w województwie wielkopolskim, w Złotowie.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług przewozowych na terenie Polski, a także innych krajów Europy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie swoich zadań w najlepszy możliwy sposób. Możemy przewozić ludzi do pracy czy po prostu organizować wycieczki.

Nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni, co pozwala im na optymalne dobranie trasy oraz jej rejonizację. Odpowiednio wyposażone pojazdy, które posiadamy na wyposażeniu firmy, to gwarancje szybkiej, bezpiecznej i przede wszystkim komfortowej podróży.

Głównymi miejscami docelowymi, w które się udajemy są kraje Europy Zachodniej. Jeździmy przede wszystkim do krajów Beneluksu, czyli Holandii, Belgii i Luksemburga, a także Niemiec czy Danii. Wyjazdy z Polski organizowane są w poniedziałki oraz piątki, a powroty do ojczyzny we wtorki i soboty.

Zajmujemy się także przewozem paczek. Oferta w tym zakresie obejmuje jedynie towary o masie do 30 kilogramów. Odbieramy je ze wskazanego miejsca i dostarczamy pod określony adres. Możemy zagwarantować, że dana przesyłka zostanie odpowiednio zabezpieczona i bezpiecznie dotrze do miejsce docelowego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Grzybowscy ze Złotowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń