Woodres Centrum drewna

Najwyższej jakości drewno konstrukcyjne

Tartaki
ul. Gdańska 14, 72-315 Resko zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Woodres Centrum drewna

Informacje

Opis działalności
Firma Woodres powstała w 2017 roku. Siedziba znajduje się w Resku, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem jest Kacper Adamcewicz. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą drewna. Sprzedaje materiały wysokiej jakości. W zależności od typu poddane są mniejszej lub większej obróbce.
Produkty i usługi
Firma Woodres, prowadząca Centrum Drewna ma szeroką ofertę. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się przede wszystkim drewno konstrukcyjne, w tym drewno konstrukcyjne strugane, krokwie, łaty, kontrłaty i murłaty. W ofercie znajdują się poszczególne elementy więźb dachowych i kompletne konstrukcje dachowe. Firma ma też na sprzedaż profile strugane, deski tarasowe i podłogowe, podbitki i podłogi sosnowe. Poza tym sprzedaje architekturę ogrodową. Oferta Woodres obejmuje:
- deski ławkowe,
- donice,
- kantówki.
- palisady,
- kratki do altany,
- ogrodzenia,
- pergole,
- stoły piknikowe,
- sztachety.

W składzie drewna klienci mogą też zakupić płyty budowlane OSB oraz sklejki szalunkowe, z drewna iglastego i liściastego
Do drewna można również dokupić okucia i łączniki, a także specjalne środki do zabezpieczania drewna. Są to impregnaty, w tym zabezpieczające przed ogniem oraz oleje. Ofertę handlową uzupełniają deski kompozytowe, akcesoria stolarskie, a także materiały dekarskie, w tym folie, membrany, blachodachówki i blachy trapezowe.

Firma dodatkowo poddaje renowacji elementy drewniane i zajmuje się transportem zakupionego w składzie drewna.

Więcej informacji o Centrum Drewna Woodres znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń