Nowik Marian. Zakład betoniarski

Byś i Ty mógł cieszyć się najlepszymi produktami z betonu

Materiały budowlane
ul. Runowska 15, 73-155 Węgorzyno zachodniopomorskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 204 562
Nowik Marian. Zakład betoniarski

Informacje

Opis działalności
Nasz zakład betoniarski znajduje się w Węgorzynie, w powiecie łobeskim, w województwie zachodniopomorskim. Na rynku działamy już ponad 40 lat. Właścicielem firmy jest Marian Nowik.
Produkty i usługi
Świadczymy szeroki wachlarz usług betoniarskich. Dla klientów wykonujemy produkty, które mogą funkcjonalnie oraz wizualnie uatrakcyjnić wnętrze domu i jego bezpośrednie otoczenie. Na rynku działamy również jako producent elementów wyposażenia przestrzeni publicznej.

Wykonujemy między innymi produkty do ogrodu, takie jak donice betonowe o różnych kolorach, wzorach i kształtach. Dzięki odpowiedniemu dobraniu i ulokowaniu ich idealnie wkomponują się w przestrzeń sąsiadującą z domem i będą stanowić jej estetyczne, atrakcyjne uzupełnienie. Dodatkowo można umieścić kosze, które będą spełniać funkcję praktycznego, gustownego dopełnienia całości.

Ponadto realizujemy projekty schodów, które pięknie wzbogacają architekturę całego budynku. W razie potrzeby możemy wykonać parapety, które sprawią, że pozornie banalna przestrzeń okienna zyska niesamowity urok.

Natomiast dla lokalnych samorządów wykonujemy między innymi ławki parkowe. Mają one spory wpływ na komfort odpoczynku i relaksu. Stanowią istotny element przestrzeni rekreacyjnej. Dodatkowo możemy wykonać schody parkowe, które będą doskonałym uzupełnienie architektury zieleni na terenach pagórkowatych.

Oferta naszego zakładu betoniarskiego to też:
- słupki parkingowe,
- krawężniki przystankowe,
- czapki słupków,
- czapki kominów,
- parapety z lastrika,
- parapety z fakturą pływaną,
- schody ażurowe,
- okładziny schodowe,
- stopnie schodowe,
- ławki betonowe z oparciem.

Przyjmujemy również zlecenia na wykonanie ławek betonowych bez oparcia, płytek chodnikowych płukanych i płytek chodnikowych tłoczonych.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do samorządów i osób fizycznych. Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty naszego zakładu betoniarskiego.
Certyfikaty
35 lat istnienia, setki zadowolonych klientów, tysiące produktów, które znaleźć można na terenie całego kraju. Tak w największym skrócie możemy opisać historię zakładu betoniarsko-murarskiego Marian Nowik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń