Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa Obsługa Rolnictwa

Szeroki wybór maszyn rolniczych

Artykuły rolnicze
73-155 Wiewiecko 36c zachodniopomorskie
poniedziałek 7:15 - 15:15
wtorek 7:15 - 15:15
środa 7:15 - 15:15
czwartek 7:15 - 15:15
piątek 7:15 - 15:15
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(91) 397 18 46
913971846
agromarket@inet.pl
http://www.agromarketwiewiecko.pl
Maszyny rolnicze
604459793
macu@o2.pl
Nawozy,mieszanki, środki ochrony roślin
606396182
t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl
Skup i sprzedaż zbóż
662171857
zboza@agromarketwiewiecko.pl
Adres korespondencyjny
73-155 Wiewiecko 36c zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Agromarket znajduje się w Wiewiecku, w powiecie łobeskim, w województwie zachodniopomorskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1996 roku.
Produkty i usługi
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wachlarz maszyn i urządzeń rolniczych, a także środków ochrony roślin oraz nawozów mineralnych. Ponadto prowadzimy sprzedaż i skup zbóż. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę, gdyż posiadamy własny tabor transportowy do przewozu ładunków masowych luzem i na paletach. Klientom dajemy też dostęp do alternatywnych źródeł finansowania w postaci leasingu, pożyczek i kretów. W razie potrzeby możemy pomóc uzyskać fundusze unijne poprzez przygotowanie potrzebnej dokumentacji gospodarstwa.

Nasza oferta to też ubezpieczenia dla rolników. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich zajmujących się produkcją zwierzęcą i roślinną. Proponujemy przede wszystkim ubezpieczenie upraw i hodowli, ubezpieczenia budynków gospodarczych oraz OC. Mamy też ubezpieczenia komunikacyjne i na życie.

Dodatkowo organizujemy szkolenia dla rolników. Podczas tych szkoleń prezentujemy najnowsze, światowe rozwiązania w produkcji rolnej, które są za naszym pośrednictwem wdrażane lokalnie.

Oferujemy szeroki asortyment części do maszyn rolniczych i ciągników. Sprzedajemy między innymi części robocze i zamienne do maszyn uprawowych, części do kombajnów, a także filtry, części zamienne i oleje do ciągników. W bardzo atrakcyjnej cenie mamy akumulatory, części zamienne do ładowarek teleskopowych oraz folie, siatki i sznury.

Z maszyn rolniczych oferujemy traktory, kombajny zbożowe i maszyny do zbioru. W ofercie mamy siewniki, w tym siewniki zbożowe, punktowe i siewniki do siewu bezpośredniego. Można zaopatrzyć się u nas w opryskiwacze, np. opryskiwacze zaczepiane, samojezdne i zawieszane. Klienci kupią u nas też agregaty uprawowe, pługi i brony talerzowe. Uzupełnienie oferty stanowią: wały uprawowe, agregaty ścierniskowe, przyczepy rolnicze, suszarnie do zbóż.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Agromarket.
Marki i specjalizacje
Oferujemy sprzęt rolniczy oraz części zamienne takich marek jak: Case,Steyr, McCormick, Wielton, Kverneland, Vaderstad,Dieci, Manitou, JCB Ekoinvest, UNIA Grudziądz. Ponadto posiadamy ładowarki teleskopowe marki Dieci i myjki wysokociśnieniowe Kränzle.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
W
karol winnicki
dobra opinia