Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa obsługa rolnictwa

Maszyny, części zamienne, nawozy i środki ochrony roślin w atrakcyjnych cenach

Produkcja artykułów rolniczych
73-155 Wiewiecko 36c zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa obsługa rolnictwa
73-155 Wiewiecko 36c zachodniopomorskie
Telefon
Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa obsługa rolnictwa

Informacje

Opis działalności firmy Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa obsługa rolnictwa w Wiewiecko
Agromarket to firma z siedzibą w Wiewiecku, w województwie zachodniopomorskim. Działa od 1996 roku dostarczając wszystko, co potrzebne do prowadzenia indywidualnego gospodarstwa rolnego oraz firmy działającej w branży rolniczej.
Produkty i usługi
Rolnictwo to dziedzina gospodarki wymagające użycia specjalnych maszyn i środków. Najlepsze z nich i to w atrakcyjnych cenach można kupić od spółki Agromarket. Przedsiębiorstwo sprzedaje m.in. maszyny rolnicze, w tym ciągniki kołowe i gąsienicowe oraz kombajny. Dostępne są też brony, przyczepy, ładowarki teleskopowe i maszyny do natrysków. Zakupu można dokonać nie tylko gotówką, ale też biorąc korzystny kredyt, pożyczkę lub podpisując umowę leasingową.

Dla zapewnienia odpowiedniej sprawności sprzedawanych maszyn Agromarket oferuje też części zamienne do nich. W sklepie znajdują się podzespoły mechaniczne, akumulatory, filtry, oleje oraz przydatne w gospodarstwie liny, folie i siatki. Wymiana części jest wykonywana przez firmowych mechaników. Zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Oferta obejmuje również:
-środki ochrony roślin,
-nawozy mineralne,
-nawozy azotowe,
-nawozy wieloskładnikowe,
-odżywki.

Dodatkowo firma prowadzi skup i sprzedaż zbóż, sprzedaje ubezpieczenia i zajmuje się wielkogabarytowym oraz specjalistycznym transportem.

Więcej informacji dotyczących oferty przygotowanej przez Agromarket w Wiewiecku znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące asortymentu można kierować telefonicznie albo mailowo.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje maszyny marek Case IH, Kverneland Group. Vaderstad, Wielton.
Zasięg działania
Firma Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa obsługa rolnictwa z lokalizacji: Wiewiecko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń