Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa obsługa rolnictwa

Gwarancyjna i pogwarancyjna naprawa maszyn rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
73-155 Wiewiecko 36c zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku Kompleksowa obsługa rolnictwa

Informacje

Opis działalności
Spółka Agromarket ma swoją siedzibę w Wiewiecku, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo działa od 1996 roku i zajmuje się sprzedażą artykułów rolniczych oraz wykonywaniem usług na rzecz gospodarstw rolnych i większych firm rolniczych.
Produkty i usługi
Maszyny rolnicze to pojazdy niezbędne w gospodarce rolnej. Obciążenia, jakim są poddawane, sprawiają, że mogą ulegać awariom, dlatego firma Agromarket służy serwisem maszyn rolniczych. W ramach gwarancji i po jej zakończeniu pojazdy kupione od firmy są precyzyjnie naprawiane. Doświadczeni mechanicy mają odpowiednie narzędzia i zapas części zamiennych, w tym podzespoły mechaniczne, akumulatory, oleje i inne potrzebne elementy. Oferta obejmuje:
-serwis ciągników kołowych,
-serwis ciągników gąsienicowych,
-serwis kombajnów,
-serwis ładowarek.

Agromarket sprzedaje też wymienione maszyny, w tym na kredyt i pomaga w leasingu. Dostarcza również środki ochrony roślin, nawozy i zboża. Ofertę uzupełniają skup zbóż, sprzedaż ubezpieczeń i transport. Firma ma ciężarówki i naczepy przystosowane do przewożenia ładunków specjalistycznych i wielkogabarytowych.

Przez całą dobę firma zajmuje się wsparciem serwisowym. Wystarczy zadzwonić, a serwisanci przyjadą na wskazane miejsce. Więcej informacji dotyczących spółki Agromarket znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń