P.H.U. Kolor Skup Złomu Stalowego i Kolorowego Rafał Jankowski

Złom i surowce wtórne
ul. Batalionów Chłopskich 8, 78-300 Świdwin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Złom i surowce wtórne. P.H.U. Kolor Skup Złomu Stalowego i Kolorowego Rafał Jankowski ma swoją siedzibę w miejscowości Świdwin w województwie zachodniopomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (94) 365 20 94 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 78-300 Świdwin ul. Batalionów Chłopskich 8,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby P.H.U. Kolor Skup Złomu Stalowego i Kolorowego Rafał Jankowski: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych P.H.U. Kolor Skup Złomu Stalowego i Kolorowego Rafał Jankowski.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.